تبریک ! شما طرح فیروزه را انتخاب کردید...

اکنون سفارش خود را شخصی سازی کنید
مراحل ثبت سفارش

پر کردن فرم سفارش به شما کمک می کند تا خواسته هایتان را به صورت دقیق به ما بگویید. ما از این موارد برای طراحی موضوع سفارش شما استفاده می کنیم، پس فیلد ها را دقیق پر کنید.

۱- پر کردن فرم سفارش

فیلد ها را به دقت پر کنید و موارد لازم را برای سفارش خود درج نمایید.

۲- مطالعه قوانین و مقررات

قوانین و مقررات uinet را بخوانید تا از حقوق طرفین آگاه شوید

۳- واریز بیعانه جهت ثبت نهایی سفارش

واریز ۵۰٪ مبلغ کل پروژه برای شروع پروژه

سوالات مهم

چرا ۵۰٪ بیعانه برای شروع دریافت می شود؟

مثل همه کسب و کارهای دیگر برای شروع سفارش نیاز به دریافت بیعانه می باشد تا ما بتوانیم اعتماد لازم را برای شروع کار شما بدست آوریم.

۵۰ ٪ دریگر به چه صورت واریز می شود؟

پس از ارائه اتودها به شما و دریافت نظراتتان و اعمال آنها طرح نهایی آماده تحویل می شود. در این مرحله ما فایل نهایی را آپلود می کنیم و لینک پرداخت تسویه پروژه را برای شما ارسال می کنیم. پس از تسویه پروژه لینک دانلود پروژه را برای شما ارسال می کنیم.

در صورت انصراف از پروژه بیعانه من چه می شود؟

در صورت انصراف در روز اول سفارش کل بیعانه شما عودت داده می شود. ولی غیر از آن هیچ پولی به حساب شما واریز نمی شود. چرا که ما برای کار شما وقت گذاشته ایم و بر اساس تعهد زمانی که به شما داشته ایم پروژه را پیش برده اییم.

چنانچه از طرح خوشم نیاید پول من برگردانده می شود؟

معمولا این اتفاق نخواهد افتاد، ما اطلاعات لازم را در فرم سفارش از شما میگیریم و نمونه کارهای موفق و پیشنهادات شما را بررسی می کنیم. در ضمن در کل مراحل کار این حق را برای شما قائلیم که نظرات خود را بدهید و تغییرات لازم صورت گیرد تا کار مورد تایید شما باشد. با این موارد قطعا نظر شما جلب خواهد شد ولی بیعانه عودت نمی شود چرا که ما وقت بسیاری را برای پروژه شما صرف کرده اییم و هزینه های زیادی را متحمل شده اییم.

ایا می توانیم جلسه حضوری داشته باشیم؟

ما فرم سفارش را جوری تعبیه کرده ایم که همه موارد لازم در آن ذکر شده و نیازی به جلسه نمی باشد. اما چنانچه مشتری اصرار داشته باشد یک جلسه در دفتر مشتری حضور میابیم و موارد را بررسی می کنیم. (فقط در تهران)

فایل نهایی حاوی چه مواردی می باشد؟

کل صفحات پروژه به صورت لایه باز و تصویر صفحات به صورت فشرده در قالب یک فایل زیپ

لطفا فرم سفارش را با دقت پر نمایید: