طراحی گرافیک

برای ما دیزاین مهمترین مسئله است.

مرحله به مرحله برند شما را شکل می‌دهیم

استودیو طراحی گرافیک پرمون

طراحی گرافیک و طراحی مواردی چون طراحی هویت بصری، طراحی لوگو، طراحی ست اوراق اداری، کاتالوگ و بروشور و هر آنچه از یک استودیو طراحی گرافیک انتظار دارید!

ما می‌توانیم برند شما را از صفر تا ۱۰۰ دیزاین کنیم. طراحی گرافیک اصولی بر پایه دانش بصری طراحی گرافیک و سال‌ها تجربه دیزاین برای برند‌های مطرح ما را بر این داشت تا یک خط و مسیر درست برای شما طراحی کنیم. مسیری که با طراحی لوگو و هویت بصری شروع میشود و در ادامه با طراحی اوراق اداری، کاتالوگ و بروشور و نهایتا طراحی سایت به پایان می‌رسد. یک طراح گرافیک همیشه خود را به چالش میکشد تا نگاهی متفاوت به مسئله دیزاین داشته باشد. دیزاین هر پروژه اکتشاف یک سری علائم و کاراکتر‌های مختص هر برند یا شرکتی است که طراح آنها را کشف کرده و پل ارتباطی بین آنها برقرار میکند. ارتباطات بصری در مسیر صحیح حرکت کرده و یک دیزاین نظام‌مند و بر پایه اصول را خلق می‌کند.

طراحی ست اوراق اداری

طراحی ست اوراق اداری و دیگر ائلمان‌های بصری مثل سربرگ، پاکت، ماگ و ...

طراحی لوگو

طراحی نشان تجاری حرفه‌ایی و اصولی بهمراه تعاریف و پرزنتیشن لوگو و ارائه مفاهیم طراحی

طراحی هویت بصری

اخذ قوانینی برای نشان دادن شخصیت بصری برند شما در قالب برند بوک.

طراحی سایت

طراحی سایت مطابق طراحی هویت بصری کسب و کار

طراحی پست و استوری اینستاگرام

طراحی پست و استوری اینستاگرام برای فروشگاه‌های اینترنتی

طراحی کاتالوگ، بروشور

طراحی و صفحه آرایی کاتالوگ و بروشور بهمراه آرایش حرفه‌ایی صفحات و کاملا استاندارد برای چاپ افست.

طراحی گرافیک ملزومات نمایشگاهی

طراحی گرافیک ملزومات نمایشگاهی ویژه غرفه‌ها، نمایشگاه‌ها و سمینار‌ها

طراحی بنر، اسلایدر و صفحات لندینگ پیج

طراحی بنر، اسلایدر و صفحات لندینگ پیج و دیگر اقلام مورد نیاز فروشگاه‌های اینترنتی

طراحی رابط کاربری سایت

طراحی رابط کاربری سایت های شرکتی و فروشگاهی برای شرکت‌ها و فروشگاه‌هایی که نیاز به یک دیزاین یکپارچه و اختصاصی دارند

تعریف طراحی گرافیک

طراح گرافیک یک مسئله حل کن خلاق است که آموخته‌است: اول بفهمد، سپس نقشه کار را بکشد، آنگاه دیزاینی را اجرا کند که یک پیام خاص را با راه و روش تصویری و تخیلی برای مخاطبینی معین جهت ارتباط بیان کند. یک ارتباط تصویری به طراح گرافیکی نیازمند است که بتواند مطلع کند و مخاطبین خود را جذب کند. برای این منظور گرافیک دیزاین یا طراح گرافیک ایده و فکری را پرورش می‌دهد که بتواند با فرم‌های تصویری، محتوا را بیان کند. ایده و فکر در جریان عمل دیزاین تولید می‌شود، که طی آن گرافیک دیزاین تحقیق می‌کند، مرتب می‌کند، و اطلاعات را تفسیر می‌کند، هدف را معین، ایده‌ها را ابداع و یک شکل و شمایل تصویری جدید را خلق می‌کند.

طراحی گرافیک به صورتی که ما امروز می‌شناسیم، تا زمان انقلاب صنعتی یعنی قرن نوزدهم وجود نداشت. در این زمان پیشرفت فنون چاپ و کاغذسازی امکان استفاده از تزئینات و تصاویر بدیع همراه با متن نوشته شده به وجود آمد و نقاشان و هنرمندان گرافیک توانستند نتایج درخشانی در کار خود حاصل کنند… برای حل یک مسئله گرافیک، در طراحی بیش از یک راه مناسب وجود دارد و از این رو طراح نیز باید با به کار گرفتن عناصر بصری به شیوه‌های مختلف سعی می‌کند برای یک موضوع بیش از یک طرح مناسب بیابد.

تعریفی کلی از طراحی گرافیک

طراحی گرافیک فرایند ارتباطات بصری، و حل مسئله از طریق استفاده از تایپ، فضا، تصویر و رنگ است. رشته طراحی گرافیک زیرمجموعه ارتباطات بصری و طراحی ارتباطات در نظر گرفته شده‌است، اما گاهی اوقات اصطلاح «طراحی گرافیک» می‌تواند به خاطر اشتراکات فنی پیچیده، به جای طراحی ارتباطات و ارتباط بصری استفاده شود. طراحان گرافیک از روش‌های مختلف در ایجاد و ترکیب کلمات، نمادها و تصاویر به منظور خلق یک نمایش تصویری از ایده‌ها و پیام استفاده می‌کنند. طراح گرافیک ممکن است ترکیبی از تایپوگرافی، هنرهای بصری و تکنیک‌های صفحه‌آرایی را برای تولید یک نتیجه نهایی استفاده کند. طراحی گرافیک، اغلب به هر دو فرایند (طراحی) که توسط آن ارتباط ایجاد شده‌است و محصولات (طرح) که تولید می‌شوند اشاره می‌کند.

کاربردهای رایج طراحی گرافیک شامل هویت (لوگو و نام تجاری)، انتشارات (مجلات، روزنامه‌ها و کتاب‌ها)، تبلیغات چاپ، پوسترها، بیلبوردها، گرافیک وب‌سایت و عناصر، علائم و بسته‌بندی محصولات است. به عنوان مثال، بسته‌بندی محصول ممکن است شامل یک لوگو یا دیگر آثار هنری، متن‌های سازمان‌یافته و عناصر طراحی خالص از جمله عکس‌ها، اشکال و رنگ باشد که ساختار متحد قطعه را شکل می‌دهند. ترکیب‌بندی یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های طراحی گرافیک است، به ویژه هنگامی که موضوع استفاده از مواد موجود از قبل یا عناصر متنوع مطرح است.