طراحی پست اینستاگرام با یونیفرم یا بدون یونیفرم

فهرست مطالب

طراحی پست اینستاگرام با یونیفرم یا بدون یونیفرم ارائه می شود. البته انتخاب یونیفرم یا قالب آماده برای طراحی پست اینستاگرام کاملا سلیقه ای است. طراحی پست اینستاگرام به صورت یونیفرم یعنی در واقع قالب های آماده ای که اینستاگرام آنها را در اختیار شما قرار می دهد تا متناسب با نوع برند خود آنها را انتخاب کنید. اما قبل از انتخاب آنها باید مزایا و معایب قالب ها را کاملا مرور کرده باشید.

پیش از آنکه به بررسی مزایا و معایت داشتن بونیفرم بپردازیم باید به این نکته توجه داشته باشیم که شاید کمتر کسی باور داشت در سالهای اخیر یک صفحه ی اجتماعی به نام اینستاگرام بتواند به جایگاهی برسد که اکثر برندهای معروف جهان در آن به تجارت مشغول باشند. همین امر سبب شده است که کسب و کار های نوپا درصدد جذب مخاطبین و بازاریابی در این محیط بپردازند. فعال بودن در چنین فضاهایی اعتماد مشتریان را به برند تجاری آن ها روز به روز بیشتر می کند.

مزایا ومعایب داشتن یونیفرم برای طراحی پست های اینستاگرام

طراحی پست اینستاگرام به صورت یونیفرم از مزایا و معایبی برخوردار هستند که در اینجا به تعدادی از مهم ترین آنها می پردازیم. از آنجا که اینستاگرام به پایگاهی برای معرفی خود به مشتریان جدید است پس مهم است که یک برند تجاری چگونه خود را مانند گذشته محبوب و مورد اعتماد نشان دهد.

یکی از مهمترین مزیت های به کارگیری این یونیفرم ها این است که شما می توانید به راحتی تنها با تغییر متن، فونت، تصویر و یا رنگ قسمتی از آن متناسب یا مارک و برند شخصی خود آنها را ویرایش و آماده ارسال کنید.

از دیگر مزایای استفاده از این الگوها این است که شما می توانید همیشه پست های تازه و آماده برای ارسال در دسترس داشته باشید و اینگونه می توانید نظرات را به خود جلب کنید و لایک بیشتری داشته باشید. همچنین در زمان صرفه جویی می کنید.

جمله مزایایی که می توان به آنها اشاره کرد این است که با انتخاب این قالب ها که متناسب با برند و محصول شما است یک صفحه جذاب و زیبا را ارائه می دهید. اینگونه مخاطبین با دیدن پست هایی سازگار و با کیفیت اولین تصویر مثبت را در نگاهشان ثبت می کنند.

زمانی که از یک الگوی خاص برای نام تجاری خود استفاده می کنید اینگونه زودتر شناخته می شوید و از رقبای خود متمایز هستید. همچنین زیبایی بصری خاصی در پست های شما دیده می شود.

از جمله معایبی که ممکن است استفاده از قالب ها در پی داشته باشد این است که خلاقیت در طراحی پست ها بسیار کم می شود. در این حالت دیگر شما نمی توانید از تنوع در طراحی هایتان استفاده کنید. مجبور می شوید یک رنگ خاص را همیشه در پست هایتان به کار بگیرید.

انواع مختلف یونیفرم برای طراحی پست اینستاگرام

طراحی پست اینستاگرام به صورت یونیفرم از انواع مختلفی برخوردار است که ما در این مطلب به چند نمونه از پر کاربردترین آنها اشاره می کنیم.

انواع یونیفرم‌ها و چیدمان‌های رایج در قالب پست

طرح زیگ زاگ 

در این طرح عکس ها به صورت زیگ زاگ چیده می شوند یعنی به صورت بالا و پایین هم قرار می گیرند.

طرح کاشی

در این مدل عکس ها مانند کاشی یکی در میان کنار هم قرار می گیرند. مثلا در قالب کلمات اینگونه قرار می گیرند : نقل قول، عکس ، نقل قول ردیف پایین آن برعکس می شود یعنی عکس ، نقل قول، عکس.

طرح عمودی

ما در صفحه سه ستون داریم که می توانیم یک ستون عمودی را که شامل سه عکس می شود برای عکس های جذاب خود انتخاب کنیم و دو ستون دیگر شبیه هم باشند.

طرح کولاژ

در این مدل شما تصویر یا تصاویر مورد نظرتان را برش می زنید و برروی یک بک گراند ثابت در تمام پست ها نشان می دهید.

طرح رنگین کمان

در این حالت شما از یک یا دو رنگ ثابت از رنگ های رنگین کمان برای ارائه عکس ها و پست هایتان استفاده می کنید.

البته این یونیفرم ها انواع زیادی دارند که ما در اینجا تنها به چند نمونه معروف آنها را اشاره کردیم.

آیا می خواهید طراحی های خلاقانه داشته باشید؟

اگر می خواهید طراحی خلاقانه ای داشته باشید و همیشه مشتریان خود را نگاه دارید مهم است که چه کسی صفحه شما را طراحی می کند. تشخیص اینکه شما پست هایتان را با یونیفرم یا بدون یونیفرم طراحی کنید با یک طراح است. زیرا یک طراح با دید هنری خود و بسته به نوع نیاز و بررسی رقیبان شما تصمیم نهایی را می گیرد.

شکی نیست که هر چه پست هایی که شما ارائه می دهید خلاق و خوش فکرتر باشد به افزایش فروش شما و وفاداری شما به طرفدارانتان می انجامد و همچنین تعامل خوبی را بین شما و مشتریانتان ایجاد می کند. بنابراین در انتخاب خود برای طراحی پست هایتان دقت لازم را داشته باشید.

برای سفارش طراحی پست و استوری اینستاگرام به صورت حرفه‌ایی اینجا کلیک کنید.

یک طراح همه استراتژی و اهداف مورد نظر شما را بررسی می کند و تمام نکات ریزی که ممکن است از دید شما نادیده گرفته شود را مورد توجه قرار می دهد و طراحی زیبایی را به شما ارائه می دهد. شما با این کار در واقع به مشتریان خود احترام می گذارید و اعتماد آنها را بیشتر از پیش جلب خواهید کرد.

طراحی پست اینستاگرام به صورت یونیفرم هم باید بامشاوره یک طراح انجام شود تا بتوانیم بهترین آنها را انتخاب کنیم و یا یونیفرم خاص خود را برای طراحی سفارش بدهیم. برای مشاوره طراحی پست و استوری اینستاگرام اینجا کلیک کنید

5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته های پایگاه دانش

دیگر نوشته ها

small_c_popup.png

اگر مایل به مشاوره رایگان در موضوع کاری سایت هستید فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.