طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی راه ورود شما به دنیای آنلاین می باشد. کافی است رویای خود را تصویر کنید و گام های اصولی را بردارید تا به رویای خود برسید. یکی از اساسی ترین اقدامات برای طراحی فروشگاه اینترنتی راه اندازی یک فروشگاه تمام عیار می باشد. سایت ها سیستم های مدیریت محتوای متفاوتی دارند که ما بر اساس ویژگی های بسیار زیاد وردپرس این سیستم مدیریت محتوا را انتخاب کردیم. جالب است بدانید که حدود ۳۰٪ از سایت‌های فزوشگاهی جهان با سیستم مدیریت محتوای وردپرس طراحی شده اند. قدرت سیستم مدیریت محتوای وردپرس در سئو زبان زد می باشد. افزونه های بسیار متنوع اجازه پیاده سازی همه ایده ها را می دهند. در ضمن شما در اداره فروشگاه اینترنتی از استقلال کامل برخوردار هستید و پس از طراحی از لحاظ فنی هیچ وابستگی به پرمون وب نخواهید داشت. اکنون ما می توانیم سایت های فروشگاهی متنوعی را همراه با استراتژی مناسب کسب و کار شما پیاده سازی کنیم و به توسعه کاری شما کمک کنیم.

مراحل طراحی سایت فروشگاهی

Group 11 Copy

دریافت اطلاعات

یک جلسه حضوری یا آنلاین برای اشتراک گذاری داده ها و اطلاعات، مشورت در خصوص کسب و کار شما، بررسی مسیر و شناخت اجمالی از کسب و کار شما

Group 13 Copy

بررسی کسب و کار

ما اطلاعات شما را مورد بررسی قرار می‌دهیم تا بهترین آنالیز را از مسیر کسب و کار شما داشته باشیم.

Group 17

امضا قرارداد

پس از بررسی، موارد مالی بررسی و قرارد آماده و پس از بررسی طرفین امضا و نهایی می‌گردد.

Group 19

تحلیل و پیاده سازی داده‌ها

پس از امضای قرارداد همه داده ها بررسی مجدد شده و مرحله طراحی فروشگاه آنلاین آغاز می‌گردد.

Group 20

طراحی فروشگاه اینترنتی

در این مرحله طراحی سایت فروشگاهی آغاز و بر اساس خواسته های مشتری تمامی موارد و خواسته های توافق شده اجرا می‌گردد.

content icon new

ورود محتوای فروشگاه اینترنتی

پس از طراحی اولیه سایت فورشگاهی محتوای محصولات یا خدمات شما وارد سایت می شود.

Group 22

تست نهایی ui & UX

پس از اتمام طراحی فروشگاه اینترنتی، رابط کاربری و تجربه کاربری مورد بررسی قرار می‌گیرد تا مطمئن شویم همه مراحل طراحی فروشگاه آنلاین به درستی انجام شده است.

Group 14

سئو مقدماتی

پس از اتمام طراحی ساتی فروشگاهی متعهد هستیم سایت شما را سئو مقدماتی (بخشی از لینک سازی داخلی) کنیم تا سایت فروشگاهی شما در مسیر معرفی به موتورهای جستجو روندی مناسب تری پیدا کند.

Group 21

ورود به دروازه بازار آنلاین ایران

همکنون شما میتوانید با تعیین استراتژی های گوناگون وارد دنیای فروشگاه آنلاین، ارائه خدمات و محصولات شوید. همچنین در صورت رضایت شما میتوانیم خدمات دیجیتال مارکتینگ سایت شما را هم مدیریت کنیم

مراحل طراحی فروشگاه اینترنتی

راهنمای مراحل طراحی فروشگاه اینترنتی در پرمون وب. با استفاده از این نمودار با مراحل طراحی سایت شرکتی آشنا می شوید.

ریسپانسیو

طراحی سایت فروشگاهی ریسپانسیو

طراحی سایت فروشگاهی به صورت ریسپانسیو برای دسکتاپ، موبایل و تبلت.

سرعت

طراحی سایت فروشگاهی با لود سریع

یک کاربر حرفه‌ایی انتظار دارد که سرعت لود سایت سایت فروشگاهی که باز می‌کند حداکثر در حدود ۳ ثانیه باشد. ما این تضمین را برای شما انجام می‌دهیم که از مراحل انتخاب سرور مناسب تا کاملترین طراحی فروشگاه آنلاین کلیه موارد بهینه سازی درست انجام گردد.

امکانات

طراحی فروشگاه اینترنتی با بهترین امکانات

در کنار رعایت همه استاندارد‌ها ترکیبی از بهترین امکانات را برای سایت های فروشگاهی یا خدماتی در نظر داریم تا بهترین نتایج را از کسب و کارتان بگیرید.

طراحی سایت
یطراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی

مدیریت نامحدود مشتریان

استفاده از واحد‌های پولی مختلف

مدیریت نامحدود مشتریان

داشبورد مدیریت وردپرس و ووکامرس

تعریف روش‌های حمل و نقل فروشگاه اینترنتی

استفاده از واحد‌های پولی مختلف

امکان تعریف محصولات دانلودی

تعریف انواع استراتژی‌های بازاریابی

تعریف انواع تخفیف و آفر برای افزایش فروش اینترنتی

گزارش گیری روزانه، ماهانه، سالانه

امکان تعریف محصولات دانلودی در فروشگاه اینترنتی

تعریف انواع دسته بندی محصولات فروشگاه آنلاین

امکان ایجاد بی نهایت محصول

تعریف توضیحات محصول در فروشگاه اینترنتی

تعریف قیمت متغیر برای محصولات با شرایط متغیر

تعریف انواع ویژگی برای یک محصول

امکان ارسال پیامک به خریدار در هنگام خرید

تعریف تعداد موجودی محصول در انبار

تعریف وضعیت‌های مختلف سفارش مانند حالت در انتظار و ...

تعریف محصولات مرتبط کنار محصول اصلی

تعریف روش‌های پرداخت متفاوت

تعریف درگاه‌های مختلف بانکی مستقیم و غیر مستقیم

تعریف انواع سطوح دسترسی برای مدیران

قابلیت ارسال فاکتور

امکانات پیشرفته سئو

دریافت گواهی رایگان ssl

امنیت بالای سایت و فروشگاه اینترنتی

افزایش سرعت سایت و کش و فشرده سازی

بعد از تحویل طراحی فروشگاه اینترنتی اینگونه از شما پشتیبانی می کنیم

۳ جلسه رایگان کار با پنل مدیریت فروشگاه اینترنتی

برای مدیریت فروشگاه اینترنتی ۳ جلسه آموزشی رایگان بصورت اختصاصی برای شما برگزار می کنیم. همچنین در طول ۳ ماه پشتیبانی بصورت رایگان سوالات شما را پاسخ خواهیم داد. جلسات بیشتر با هزینه توافقی امکان پذیر است.

۳ ماه پشتیبانی رایگان سایت و فروشگاه

فروشگاه اینترنتی شما را از لحاظ فنی ۳ ماه بصورت رایگاه پشتیبانی می کنیم و چنانچه مایل به پشتیبانی بیشتر باشید بصورت ماهانه هزینه ایی بابت پشتیبانی برآورد می شود. پشتیبانی ما بی چون و چرا است… پس روی این موضوع حساب کنید.

ورود ۱۰ عدد محصول به صورت رایگاه به فروشگاه

پس از طراحی سایت فروشگاه آنلاین ۱۰ عدد محصول را به صورت رایگان وارد کرده و برای آنها سئو مقدماتی هم انجام می دهیم. مطالب و تصاویر سایت از شما گرفته می شود. چنانچه ورود محصول بیشتر نیاز داشته باشید با هزینه توافقی صورت می پذیرد.

رابط کاربری سایت طرح نقره ایی
بی مقدمه نقل قولی از بیل گیتس را به شما نشان می دهم. در آینده نزدیک شما یا صاحب یک کسب و کار آنلاین هستید یا هیچ کسب و کاری ندارید. این جمله مدت زیادی است که در افکار من بازی می‌کند و اندیشه‌های جدیدی ایجاد میکند. در ضرورت طراحی سایت به همین جمله بیل گیتس بسنده می‌کنم و مابقی را به شما می‌سپارم.
mohamad ali zakeri
محمد علی ذاکری
بنیانگذار پرمون وب

امکانات شاخص طراحی فروشگاه اینترنتی

امکانات کامل فروشگاهی

انبارداری | آمار فروش | انواع تخفیف

سرعت لود بالا

سرعت بالای لود صفحات

امنیت کامل

رعایت کلیه موارد امنیتی سایت

چت آنلاین

امکان گفتگوی آنلاین با مشتریان و پاسخگویی به سوالات آنها

انواع درگاه پرداخت

ست کردن انواع درگاه پرداخت بانکی برای پرداخت ها

ارائه زیبای محصولات

ارائه زیبای محصولات و طراحی حرفه ایی صفحه اصلی و محصولات

split screen ui designs 37 1
رابط کاربری سایت uinet
طراحی سایت فروشگاهی
طراحی فروشگاه آنلاین

ما اینجا هستیم تا با شما گفتگو کنیم.

سوالات متداول طراحی فروشگاه اینترنتی

قطعا یک پیج اینستاگرامی نمی‌تواند جایگاه یک فروشگاه اینترنتی را داشته باشد. در یک فروشگاه اینستاگرامی تعداد زیادی مشتری از شما خرید می‌کنند اما تعداد بیشتری به علت عدم اعتماد از شما خرید نخواهند کرد. شما در سایت فروشگاهی امکاناتی بسیار زیادی برای فروش خواهید داشت که در پیج اینستاگرام هرکز تجربه نخواهید کرد. شما در اینستاگرام مشتریان زیادی که از گوگل سرچ می‌آیند را هیچ وقت تجربه نخواهید کرد. اینماد، درگاه مستقیم بانکی، اعتبار غیر قابل قیاس با یک پیج اینستاگرامی و فروش بسیار بیشتر فقط در فروشگاه اینترنتی راه می‌افتد. در ضمن اینستاگرام بنا به دلایل رایجی که همه اطلاع دارند ممکن است روزی از دسترس خارج گردد. اما فروشگاه اینترنتی یک پایگاه و جایگاه دائمی برای شما در دنیای وب می‌باشد.

در مرحله راه اندازی سایت فروشگاه آنلاین شما باید به صورت سالانه هزینه تمدید دامنه و هاست را بپردازید. همچنین هزینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی را هم در پیش دارید. این موارد کل هزینه‌ایی می‌باشد که برای راه اندازی سایت فروشگاهی باید بپردازید، اما برای به نتیجه رساندن سایت مواردی مثل سئو و بازاریابی دیجیتال هستند که در صورت نیاز باید برای آنها هزینه کنید. البته ما پیشنهاد می‌کنیم این هزینه ها را حتما مد نظر قرار دهید چون بدون این موارد موفقیت در کسب و کاربه ندرت دیده می‌شوید.

دامنه آدرس سایت فروشگاهی شما می‌باشد و هاست فضایی می‌باشد که محتویات سایت فروشگاه انلاین شما در آن قرار می‌گیرد. جزء اولین اقدامات، خرید هاست و دامنه می‌باشد که پرمون وب در این خصوص مشورت‌های لازم را به شما خواهد داد.

هزینه خرید هاست و دامنه به عهده مشتری می‌ باشد. 

جای نگرانی وجود ندارد. همه پیش بینی‌های لازم صورت گرفته است. کار با پنل فروشگاه اینترنتی آسان می باشد، همچنین ۳ جلسه آموزش رایگان و ۳ ماه پشتیبانی رایگان برای رفع مشکلات در نظر گرفته شده است. در ضمن می توانید با قرارداد پشتیبانی سایت با خیالی آسوده به امور فروشگاهی خود برسید.

به تحقیق بله! وردپرس یکی از بهترین CMS های جهان می باشد. یک جامعه میلیون نفری در جهان در حال توسعه آن هستند. از فروشگاه ساز ووکامرس بهره می برد که یکی از محبوب ترین فروشگاه ساز های جهان است. امکانات بسیار زیادی دارد، برای سئو و راهکار های افزایش فروش امکانات بسیار خوبی دارد. امنیت بالایی دارد و اگر تدابیر لازم صورت گیرد هیچ مسئله‌ایی امنیت سایت شما را تهدید نخواهد کرد. همچنین باید بدانید که CMS وردپرس مورد استفاده شرکت های معتبر جهان مثل  سایت شرکت مرسدس بنز و خیلی از کمپانی های بزرگ دیگر قرار گرفته است.

فروشگاه اینترنتی یک پایگاه منسجم برای فروش محصولات یا خدمات است. دستیابی به فروش زیاد ملزم به استفاده از دانش بازاریابی و دیجیتال مارکتیگ دارد. ابتدای راه با تحقیقات بازاریابی و انتخاب درست کالا و بعد هدف گیری صحیح مشتری با راه های دیجیتال مارکتینگ مسیر مطمئنی را برای دستیابی به فروش بیشتر خواهید داشت. بنابراین ما و همکارانمان هیچ وقت نمی‌توانیم تضمینی برای فروش محصولات شما بدهیم.

حتما پیشنهاد می‌کنیم. در حال حاضر اگر هیچ اقدامی برای ورود به دنیای آنلاین انجام نداده‌اید کسب و کار سنتی شما با ریسک بالایی مواجه است. با برنامه ریزی صحیح و مشاوره میتوانید بهترین راه برای ورود به بازار آنلاین را پیدا کنید.

مقالات فروشگاه اینترنتی

۰۹۱۲۶۸۷۱۶۰۰

در دسترس شما از ساعت ۹ الی ۱۹

Tehran/Iran

Email: parmoonweb@gmail.com

آیا به دنبال  راهکارهای افزایش فروش در فروشگاه اینترنتی خود هستید؟ 
small_c_popup.png

اگر مایل به مشاوره رایگان در موضوع کاری سایت هستید فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.