مقالات راه اندازی فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی عینک – آپدیت سال 1402

قیمت طراحی فروشگاه عینک

طراحی فروشگاه اینترنتی عینک در این روزها یکی از دغدغه‌های اصلی فروشنده‌های عینک است.اگر این مقاله را میخوانید احتمالا شما یا مغازه عینک‌فروشی دارید و میخواهید فروشگاه اینترنتی عینک طراحی کنید یا اینکه قصد ورود به بازار عینک دارید ولی به دلیل هزینه‌های زیاد مغازه، دکور و …میخواهید سایت فروشگاهی عینک طراحی یا راه‌اندازی کنید.این مقاله برای هر دو دسته مفید است، در ادامه همراه ما باشید.

ساخت سایت فروشگاه اینترنتی عینک به خاطر رشد خرید اینترنتی نسبت به قبل اهمیت قابل ملاحظه ای پیدا کرده است. خبر خوب برای افرادی که قصد دارند فروشگاه اینترنتی عینک طراحی و یا راه‌اندازی کنند این است که در حوزه عینک فروشی تعداد رقبایی که سایت فروشگاه اینترنتی طراحی کرده‌اند بسیار کم است و شما به راحتی می‌توانید سهم بازار خوبی از فروش اینترنتی را به دست آورید.

طراحی فروشگاه اینترنتی عینک

طراحی فروشگاه اینترنتی عینک

طراحی فروشگاه اینترنتی عینک به چه دلیل؟

امروزه راه‌اندازی و طراحی فروشگاه اینترنتی برای تمامی کسب‌وکارهایی که در فضای فروش آنلاین فعالیت ندارند مبرم و ضروری است چراکه با راه‌اندازی سایت فروشگاهی به چند برتری خیلی مهم دست پیدا میکنید:

 1. محصولات خود را به میلیون ها نفر از سراسر کشور که قصد خرید عینک دارند معرفی میکنید.بیش از 30000 نفر ماهیانه راجع به عینک سرچ میکنند.
 2. دوم اینکه فروشگاه شما همیشه باز است و مشتری میتواند هر موقع از شبانه روز به خرید بپردازد.

برای اینکه متوجه شوید چه تعداد مشتری بالقوه در سراسر کشور برای خرید عینک وجود دارد بخشی از آمار جستجوی ماهیانه گوگل در حوزه عینک را اینجا می‌آوریم:

 • خرید عینک  10000
 • خرید عینک طبی 4000
 • خرید عینک آفتابی 6000
 • خرید عینک طبی ارزان 4000
 • سایر جستجوهای مربوطه 10000

همانطور که میبینید بیش از 30000 جستجوی ماهیانه در گوگل برای عینک وجود دارد . شما فرض کنید با زدن سایت به تنها 5 درصد این تعداد دست پیدا کنید به این معنی است که ماهیانه 1500 نفر وارد مغازه شما شده و محصولات شما را حداقل یک‌بار نگاه کرده اند بدون اینکه شما زحمت خاصی متحمل شوید. اما برای اینکه سایت خود را به این 30000 نفر یا بخشی از آن نشان دهید باید کارهایی انجام شود که سایت شما در نتایج گوگل بالاتر نمایش داده شود که پس از طراحی سایت یکی از خدمات پرمون وب همین است. میتوانید در صفحه سئو سایت اطلاعات بیشتری کسب کنید.

مزیت‌های دیگر در بخش امکانات

اگر تصمیم دارید یک فروشگاه اینترنتی عینک طراحی کنید یا به کمک پرمون وب راه اندازی کنید باید بدانید که اولین مرحله قانع کردن مشتری برای خرید از سایت است که برای این کار باید یک فروشگاه آنلاین عینک تمام عیار و زیبا و کاربر پسند طراحی کنید.بیش از 40 درصد سایت های فروشگاهی از سراسر دنیا وردپرسی هستند و شما با امکانات و افزونه های کاربردی و زیادی که وردپرس ارائه میدهد به راحتی میتوانید فروشگاه خود را پس از طراحی به راحتی و به صورت مستقل بدون وابستگی به طراح اداره کنید.

برای اینکه به سرعت با مراحل، امکانات و هزینه‌های ساخت و طراحی فروشگاه اینترنتی عینک آشنا شوید در ادامه مقاله همراه ما باشید.همچنین در انتهای مقاله پیشنهاداتی به صورت اختصاصی برای عینک‌فروشان ارائه شده است.

قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی عینک

همین الان مشاوران ما برای ارتباط با شما آماده هستند.برای تماس با پرمون وب کلیک کنید.

طراحی فروشگاه اینترنتی عینک چقدر سرمایه نیاز دارد؟

هزینه ساخت و طراحی سایت فروش عینک به پارامترهای مختلف و امکانات مختلفی که صاحب فروشگاه انتظار دارد بستگی دارد که در ادامه به امکانات مختلفی که پرمون وب برای سایت فروشگاهی شما فراهم میکند خواهیم پرداخت. پیشنهاد میکنیم ابتدا این مقاله را تا انتها بخوانید تا به خوبی با امکانات مختلف و نیازمندی های خودتان آشنا شوید .

مزیت‌های سایت فروشگاهی عینک طراحی شده توسط پرمون وب

مزیت با امکانات متفاوت است. مزیت سایت هایی که توسط پرمون وب طراحی می‌شود:

 1. طراحی سایت فروشگاهی عینک به صورت ریسپانسیو یا واکنش گرا :

  1. به این معنی است که سایت شما در کامپیوتر و موبایل و تبلت به زیبایی نمایش داده میشود و مشتری به راحتی در هر کدام از دستگاه‌های بالا میتواند از فروشگاه اینترنتی شما خرید کند
 2. طراحی سایت عینک‌فروشی اختصاصی و منحصر به فرد شما:

  1. هر فروشگاهی نیاز دارد برند و شکل خاص طراحی مختص به خود را داشته باشد. در صورت درخواست مشتری، پرمون وب طی جلساتی به طراحی اختصاصی سایت مشتری می‌پردازد.
 3. سرعت بالای سایت فروشگاهی عینک:

  1. سرعت سایت یکی از پارامتر‌های بسیار مهمی است که مشتری هر سایتی را که باز میکند به آن توجه دارد.
 4. امکانات سایت عینک فروشی

  1. هر سایتی مطابق با حوزه ای که دارد باید امکانات مختلفی داشته باشد.امکاناتی که پرمون وب به سایت عینک فروشی شما ارائه میدهد بسیار زیاد است که مطابق با نیاز شما این امکانات به سایت فروشگاهی شما اضافه خواهد شد. این موارد را در ادامه بیشتر بررسی میکنیم.

امکانات سایت فروشگاهی عینک

 • مدیریت نامحدود مشتریان
 • امکان ورود بی‌نهایت محصول
 • امکان دسته بندی مختلف محصولات
 • تعریف انواع تخفیف و شگفت انگیز برای ترغیب مشتریان
 • امکان جمع آوری اطلاعات مشتریان از جمله موبایل و ایمیل
 • امکان ارسال پیامک و ایمیل در جشنواره ها به کاربران
 • گزارش‌گیری دقیق روزانه، ماهانه و سالیانه
 • چت آنلاین
 • تعریف فیلترهای مختلف بر اساس قیمت، برند، نوع محصول و … برای جستجوی راحت
 • تعریف قیمت متغیر برای محصولات با شرایط متغیر
 • تعریف محصولات مرتبط در کنار محصول اصلی برای ترغیب بیشتر به خرید
 • تعریف روش های پرداخت متفاوت
 • تعریف درگاه‌های مختلف بانکی مستقیم و غیر مستقیم
 • قابلیت ارسال فاکتور به ایمیل مدیر سایت
 • تعریف انبار و به روزرسانی خودکار تعداد موجودی و محصولات
 • امنیت بالای سایت
 • و بسیاری از امکانات دیگر که میتوانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

مراحل طراحی سایت فروشگاه اینترنتی عینک

طراحی فروشگاه اینترنتی عینک

جلسه دریافت اطلاعات

اولین مرحله صحبت حضوری یا آنلاین مشاوران ما با شماست تا داده ها و اطلاعات ردوبدل شده و اطلاعات کلی دریافت شود

امضا قرارداد

پس از بررسی محصولات و دسته بندی های مختلف و تعداد اجناس و تعیین قیمت ، قراردادی بین طرفین امضا میشود . معمولا هزینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی عینک بنا به تعداد اجناس، دسته بندی های مختلف و پلن های پشتیبانی از 10 میلیون تومان شروع میشود.

طراحی فروشگاه آنلاین عینک

باتوجه به موارد خواسته شده مشتری به طراحی سایت عینک فروشی با مناسب‌ترین قالب و به صورت اختصاصی میپردازیم

ورود محتوای فروشگاه آنلاین عینک

بعد از اینکه فروشگاه طراحی شد محصولات شما با دسته‌بندی های مختلف وارد سایت میشود

تست نهایی

پس از اینکه تمامی عینک ها و دسته‌بندی های مختلف محصولات وارد سایت شد، تست نهایی انجام شده تا به درستی تمامی ریزه‌کاری های سایت به درستی انجام شده باشد

سئو مقدماتی

پس از اتمام طراحی سایت فروشگاهی، انجام کارهای مقدماتی سئو سایت فروشگاه اینترنتی شما برعهده ماست تا روند ثبت در گوگل برای سایت شما راحت‌تر انجام شود. در این مرحله بهتر است بدانید تعداد کلماتی که در حوزه عینک در گوگل جستجو میشود بیش از 30000 بار در طی ماه است که اگر فروشگاه شما در صفحه اول قرار بگیرد حداقل 3000 نفر ماهیانه از سایت شما بازدید خواهند کرد. پس (بیشتر راجع به سئو بخوانید)

بعد از طراحی سایت فروشگاه عینک و تحویل آن به شما، به چه صورت از شما پشتیبانی میکنیم؟

 • ۳ جلسه رایگان کار با پنل مدیریت فروشگاه اینترنتی

برای مدیریت فروشگاه اینترنتی ۳ جلسه آموزشی رایگان بصورت اختصاصی برای شما برگزار می کنیم. همچنین در طول ۳ ماه پشتیبانی بصورت رایگان سوالات شما را پاسخ خواهیم داد. جلسات بیشتر با هزینه توافقی امکان پذیر است.

 • ۳ ماه پشتیبانی رایگان سایت و فروشگاه

فروشگاه اینترنتی شما را از لحاظ فنی ۳ ماه بصورت رایگان پشتیبانی می کنیم و چنانچه مایل به پشتیبانی بیشتر باشید بصورت ماهانه هزینه ایی بابت پشتیبانی برآورد می شود. پشتیبانی ما بی چون و چرا است. پس روی این موضوع حساب کنید.

 • ورود ۱۰ عدد محصول به صورت رایگان به فروشگاه

پس از طراحی سایت فروشگاه آنلاین ۱۰ عدد محصول را به صورت رایگان وارد کرده و برای آنها سئو مقدماتی هم انجام می دهیم. مطالب و تصاویر سایت از شما گرفته می شود. چنانچه ورود محصول بیشتر نیاز داشته باشید با هزینه توافقی صورت می پذیرد.

برای راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی عینک به چه نکاتی باید توجه کنید؟

تا این بخش از مقاله، به مراحل، مزایا و امکانات طراحی سایت فروش اینترنتی عینک پرداخته شد. اما برای اینکه کسب و کار شما سریع تر در بازار عینک به سود برسد و سایت شما به سرعت بتواند وارد رقابت شود پرمون وب به نکات زیادی توجه میکند. بخشی از این نکات و پیشنهادات در اینجا آورده میشود و بقیه در جلسات مشاوره، به مشتریان محترم ارائه میشود:

طراحی فروشگاه اینترنتی عینک

نکات طراحی فروشگاه اینترنتی عینک

۱- امکان تست در محل برای مشتریان خود فراهم کنید

امکان تست عینک در محل یکی از مواردی است که عینک فروشان باید به آن توجه داشته باشند. اینکه برای مثال مشتری 9 یا 10 عدد عینک انتخاب کند و پیک آن را به محل مشتری ببرد و پس از اینکه مشتری پسندید خرید خود را انجام دهد.

طراحی فروشگاه اینترنتی عینک

طراحی فروشگاه اینترنتی عینک

برخی از فروشگاه‌ها هم مهلت تست چند روزه به مشتری میدهند به این صورت که اگر عینک مورد پسند نبود به راحتی آن را پس بدهند و پولشان را پس بگیرند یا عینک را عوض کنند. این موارد نه‌تنها ضرری به عینک فروشان وارد نمی‌کند بلکه در بازار رقابت بین رقبا مزیت محسوب می‌شود.

2-عینک های مناسب برای افراد مختلف موجود کنید

ایجاد کردن دسته‌بندی‌های مختلف در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی عینک بسیار مهم است و هر چقدر این دسته بندی ها زیاد باشد امکان فیلتر کردن مشتری بالاتر رفته و به راحتی میتواند فقط دسته‌بندی محصولات مختلف خود را ببیند. به عنوان مثال ورزش‌های مختلف عینک های مخصوص به خود را دارند مثل دوچرخه‌سواری، اسکی، کوهنوردی و یا کارهای مثل رانندگی و موتورسواری عینک‌های آفتابی مخصوص به خود را دارند.

علاوه بر آن میتوانید لنزهای مختلف عینک از جمله طبی، آفتابی، فتوکرومیک و دسته‌بندی هایی ازین قبیل را به سایت خود اضافه کنید.

همچنین لوازم جانبی عینک و لنز مثل تمیزکننده، بند عینک و انواع عدسی را برای مشتریان خود فراهم کنید.

3-عینک ها را در بسته‌بندی های مناسب و اختصاصی ارسال کنید

کالایی که خرید می‌شود، اولین چیزی که از محصول می‌بینیم نحوه و شکل بسته‌بندی محصول است. اگر کالایی که به مشتری ارسال می‌کنید بسته‌بندی خوبی داشته باشد به شدت در برند فروشگاه شما و در اعتبار فروشگاه شما تاثیر دارد.

همچنین محصولی مثل عینک که حساس است باید در بسته‌بندی های خاصی باشد تا به آن آسیبی نرسد پس اگر بسته بندی خوبی نداشته باشد به نارضایتی مشتری خواهد انجامید.

4-به مشتریان مشاوره رایگان بدهید

عینک یکی از محصولاتی است که بیشتر مردم دوست دارند حضوری خرید کنند. چرا که عینک باید با صورت طرف مقابل هماهنگ باشد و به صورتش بنشیند. خیلی اتفاق می‌افتد که مشتری عینکی را از دور می پسندد ولی بعد از اینکه آن را روی صورت خود امتحان می‌کند می‌بینیم که با صورتش هماهنگ نیست. اکثر عینک فروشان می توانند با توجه به شکل صورت مشتری عینک هایی که مناسب صورت مشتری باشد پیشنهاد بدهند.

پس یکی از مهم‌ترین مواردی که باید در طراحی و راه‌اندازی سایت فروش عینک به آن باید توجه داشت مشاوره رایگان به مشتریان است. به این صورت که مشتریان عکس صورت خود را به شما ارسال کنند و شما عینک‌های مناسب آنها را پیشنهاد بدهید.

5-دسته بندی عینک ها را براساس شکل صورت اضافه کنید

یکی از پارامترهای انتخاب عینک، سازگاری عینک با شکل صورت فرد میباشد. در طراحی فروشگاه اینترنتی عینک باید به این نکته توجه داشت و اگر میخواهید سایت شما مشتری هایی که وارد سایتتان می‌شوند را قانع کند که از سایتتان خرید انجام بدهند پیشنهاد ما این است که یک دسته بندی نیز برای شکل‌های مختلف صورت در سایت فروشگاه اینترنتی عینک خود داشته باشید. برای این کار می‌توانید در کنار هر عینک اشکال مختلف صورت‌هایی که با عینک مورد نظر سازگاری دارد در سایت خود درج کنید.

8 دیدگاه در “طراحی فروشگاه اینترنتی عینک – آپدیت سال 1402

 1. s.hosseynzade گفت:

  بسیار عالی

  1. ممنون از شما دوست عزیز

 2. مهدی گفت:

  زمان زیادی لازمه تا سایت فروش عینک به فروش خوبی دست پیدا بکنه؟

  1. وقتی که شما یک فروشگاه اینترنتی طراحی می کنید مثل یک فروشگاه فیزیکی باید کاری کنید که در معرض دید مشتریان قرار بگیرید. راهکار های دیجیتال مارکتینگ را باید برای سایت فروش عینک پیاد سازی کنید تا کم کم به فروش نزدیک شوید و پس از کسب اعتبار لازم فروش های زیادی را تجربه کنید.
   برخی از راهکارهای واجب افزایش فروش عبارتند از سئو سایت، تبلیغات بنری، تبلیغات همسان و …، مواردی مثل سئو حتما باید از لحظه اول شروع شوند

 3. مهرنوش گفت:

  ما فروشگاه فیزیکی فروش عینک داریم، ولی قصد راه اندازی و طراحی فروشگاه اینترنتی عینک هم داریم اما مسئله و سوال ما این هستش که آیا یک فروشگاه تخصصی و تک محصوله جواب میدهد یا مثلا چند مدل کالا داشته باشیم؟

  1. پیشنهاد ما به شما این است که یک فروشگاه تخصصی عینک داشته باشید چرا که رقابت در چند بازار بسیار سخت می باشد اما رقابت در کسب و کاری که متخصص آن هستید خیلی راحتتر و بهتر است. اما به واسطه این که کسب و کار عینک یک کسب و کار لوکس محسوب می شود می توانید اقلام لوکس دیگر مثل ساعت مچی و از این قبیل کالاها را هم در سبد محصولات خود قرار دهید.

 4. بیات گفت:

  قیمت طراحی فروشگاه عینک چقدر میشه و چقدر زمان میبره؟

  1. برای اطلاع از قیمت و دیدن امکانات فروشگاه اینترنتی به صفحه طراحی فروشگاه اینترنتی مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *