طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکت معمولا به دلیل معرفی شرکت، رزومه و آشنایی با محصولات و خدمات شرکت شکل می‌گیرد. اصناف و مشتریان شما به پایگاه اینترنتی شما مراجعه می‌کنند و انتظار دارند اطلاعاتی جامع و کامل از خدمات یا محصولات شما دریافت کنند. به همین دلیل طراحی سایت شرکت باید به بهترین شکل ممکن انجام شود. در سایت‌های شرکتی مهمترین صفحات با الویت بالا عبارتند از صفحه اصلی سایت (خانه) صفحه درباره ما، صفحه معرفی خدمات و محصولات و صفحه تماس با ما. این صفحات معمولا باید از لحاظ طراحی رابط کاربری (ui) و تجربه کاربری (ux) به بهترین نحو طراحی شوند تا مخاطبان سایت شرکتی به بهترین نحو بتوانند با سایت تعامل انجام دهند.

مراحل طراحی سایت شرکت

Group 11 Copy

دریافت اطلاعات

یک جلسه حضوری یا آنلاین برای اشتراک گذاری داده ها و اطلاعات، مشورت در خصوص کسب و کار شما، بررسی مسیر و شناخت اجمالی از کسب و کار شما

Group 13 Copy

بررسی کسب و کار

ما اطلاعات شما را مورد بررسی قرار می‌دهیم تا بهترین آنالیز را از مسیر کسب و کار شما داشته باشیم.

Group 17

امضا قرارداد

پس از بررسی، موارد مالی بررسی و قرارد آماده و پس از بررسی طرفین امضا و نهایی می‌گردد.

Group 19

خرید و اتصال هاست و دامین

اولین گام اجرایی خرید دامنه و هاست با کیفیت بالا برای سایت می‌باشد.

Group 20

طراحی سایت شرکت

بر اساس اطلاعات و داده ها و طبق مختصات خدمات و محصولات طراحی سایت شرکت شروع می‌شود.

content icon new

ارائه طراحی سایت

پس از طراحی سایت به شما ارائه می‌شود و نظرات دریافت و اگر نیاز به ویرایش باشد صورت می‌پذیرد.

Group 22

تست نهایی ui & UX

پس از پایان طراحی، سایت از لحاظ رابط کاربری و تجربه کاربری مورد بررسی نهایی قرار می‌گیرد.

Group 14

سئو مقدماتی

پس از اتمام طراحی متعهد هستیم سایت شما را سئو مقدماتی (بخشی از لینک سازی داخلی) کنیم تا سایت شما در مسیر معرفی به موتورهای جستجو روندی مناسبتر پیدا کند.

Group 21

ورود به دروازه بازار آنلاین ایران

همکنون شما میتوانید با تعیین استراتژی های گوناگون وارد دنیای آنلاین ارائه خدمات و محصولات شوید. همچنین در صورت رضایت شما میتوانیم خدمات دیجیتال مارکتینگ سایت شما را هم مدیریت کنیم

ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت به صورت ریسپانسیو برای دسکتاپ، موبایل و تبلت.

سرعت

طراحی سایت شرکتی

یک کاربر حرفه‌ایی انتظار دارد که سرعت لود سایتی که باز می‌کند حداکثر در حدود ۳ ثانیه باشد. ما این تضمین را برای شما انجام می‌دهیم که از مراحل انتخاب سرور مناسب تا طراحی سایت کلیه موارد بهینه سازی درست انجام گردد.

امکانات

طراحی سایت شرکت با بهترین امکانات

در کنار رعایت همه استاندارد‌ها ترکیبی از بهترین امکانات را برای شرکت‌ها در نظر داریم تا بهترین نتایج را از کسب و کارتان بگیرید.

طراحی فروشگاه اینترنتی
طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شرکت

طراحی حرفه‌ایی

صفحات داخلی قدرتمند

امکان دانلود کاتالوگ محصولات یا خدمات

صفحه مقالات

تعریف انواع دسته بندی مقالات

تعریف انواع سطوح دسترسی

استفاده از پروتکل امنیتی HTTPS

صفحه ساز حرفه‌ایی برای طراحی صفحات

پنل مدیریت آسان و پر کاربرد

آموزش رایگان پنل سایت

۱ ماه پشتیبانی رایگان

سئو مقدماتی رایگان

امکانات پیشرفته سئو و بهینه سازی

لود سریع سایت

تعریف انواع سطوح دسترسی برای مدیران

امنیت بالای سایت

بعد از تحویل طراحی سایت شرکت اینگونه از شما پشتیبانی می کنیم.

۳ جلسه رایگان کار با پنل مدیریت سایت شرکتی

برای مدیریت سایت شرکتی ۳ جلسه آموزشی رایگان بصورت اختصاصی برای شما برگزار می کنیم. همچنین در طول ۳ ماه پشتیبانی بصورت رایگان سوالات شما را پاسخ خواهیم داد. جلسات بیشتر با هزینه توافقی امکان پذیر است.

۳ ماه پشتیبانی رایگان طراحی سایت

سایت شرکت شما را از لحاظ فنی ۳ ماه بصورت رایگاه پشتیبانی می کنیم و چنانچه مایل به پشتیبانی بیشتر باشید بصورت ماهانه هزینه ایی بابت پشتیبانی برآورد می شود. پشتیبانی ما بی چون و چرا است… پس روی این موضوع حساب کنید.

سئو مقدماتی

تمامی صفحات بر اساس الگو‌های سئو داخلی طراحی می‌شوند. توضیحات متا برای موتور‌های جستجو ست می‌شوند. با این روند شما به مرور زمان در نتایج جستجو دیده می‌شوید. اما اگر به صفحه اول گوگل فکر می‌کنید بهتر است به سئو سایت حرفه‌ایی فکر کنید.

رابط کاربری سایت طرح نقره ایی
در دنیای امروز اگر شرکت شما سایت نداشته باشد مثل چراغی خاموش در تاریکی شب است. در دنیای امروز قبل از اخذ شماره تماس از شما، در اینترنت شما را جستجو می کنند. خدمات شما را می‌بینند و بعد با شما تماس می‌گیرند. چنانچه سایت نداشته باشید قطعا خدمات و محصولاتتان دیده نخواهد شد!
mohamad ali zakeri
محمد علی ذاکری
بنیانگذار پرمون وب

امکانات شاخص طراحی سایت شرکت

امکانات کامل سایت

یک سایت با امکانات نا محدود

سرعت لود بالا

سرعت بالای لود صفحات

امنیت کامل

رعایت کلیه موارد امنیتی سایت

چت آنلاین

امکان گفتگوی آنلاین با مشتریان و پاسخگویی به سوالات آنها

انواع درگاه پرداخت

تعریف انواع درگاه (در صورت فروش آنلاین)

ارائه زیبای خدمات و محصولات

ارائه زیبای محصولات و طراحی حرفه ایی صفحه اصلی و محصولات

split screen ui designs 37 1
رابط کاربری سایت uinet
طراحی سایت فروشگاهی
طراحی فروشگاه آنلاین

ما اینجا هستیم تا با شما گفتگو کنیم.

سوالات متداول طراحی سایت شرکت

قطعا یک پیج اینستاگرامی نمی‌تواند جایگاه یک فروشگاه اینترنتی را داشته باشد. در یک فروشگاه اینستاگرامی تعداد زیادی مشتری از شما خرید می‌کنند اما تعداد بیشتری به علت عدم اعتماد از شما خرید نخواهند کرد. شما در سایت امکاناتی بسیار زیادی برای فروش خواهید داشت که در پیج اینستاگرام هرکز تجربه نخواهید کرد. شما در اینستاگرام مشتریان زیادی که از گوگل سرچ می‌آیند را هیچ وقت تجربه نخواهید کرد. اینماد، درگاه مستقیم بانکی، اعتبار غیر قابل قیاس با یک پیج اینستاگرامی و فروش بسیار بیشتر فقط در فروشگاه اینترنتی راه می‌افتد. در ضمن اینستاگرام بنا به دلایل رایجی که همه اطلاع دارند ممکن است روزی از دسترس خارج گردد. اما فروشگاه اینترنتی یک پایگاه و جایگاه دائمی برای شما در دنیای وب می‌باشد.

در مرحله راه اندازی سایت شما باید به صورت سالانه هزینه تمدید دامنه و هاست را بپردازید. همچنین هزینه طراحی سایت را هم در پیش دارید. این موارد کل هزینه‌ایی می‌باشد که برای راه اندازی سایت باید بپردازید، اما برای به نتیجه رساندن سایت مواردی مثل سئو و بازاریابی دیجیتال هستند که در صورت نیاز باید برای آنها هزینه کنید. البته ما پیشنهاد می‌کنیم این هزینه ها را حتما مد نظر قرار دهید چون بدون این موارد به ندرت دیده می‌شوید.

دامنه آدرس سایت شما می‌باشد و هاست فضایی می‌باشد که محتویات سایت شما در آن قرار می‌گیرد. جزء اولین اقدامات خرید هاست و دامنه می‌باشد که uinet در این خصوص مشورت‌های لازم را به شما خواهد داد.

هزینه خرید هاست و دامنه به عهده مشتری می‌ باشد. 

جای نگرانی وجود ندارد. همه پیش بینی‌های لازم صورت گرفته است. کار با پنل فروشگاه اینترنتی آسان می باشد، همچنین ۳ جلسه آموزش رایگان و ۳ ماه پشتیبانی رایگان برای رفع مشکلات در نظر گرفته شده است.

خیر، اگر تدابیر لازم صورت گیرد هیچ مسئله‌ایی امنیت سایت شما را تهدید نخواهد کرد. همچنین باید بدانید که اگر CMS وردپرس اعتبار نداشت سایت شرکت مرسدس بنز و خیلی از کمپانی های بزرگ جهان بر بستر وردپرس بنا نمی‌گشت.

فروشگاه اینترنتی فقط یک ابزار فروش است. دستیابی به فروش زیاد ملزم به استفاده از دانش بازاریابی و دیجیتال مارکتیگ دارد. ابتدای راه با تحقیقات بازاریابی و انتخاب درست کالا و بعد هدف گیری صحیح مشتری با راه های دیجیتال مارکتینگ مسیر مطمئنی را برای دستیابی به فروش بیشتر خواهید داشت. بنابراین ما و همکارانمان هیچ وقت نمی‌توانیم تضمینی برای فروش محصولات شما بدهیم.

حتما پیشنهاد می‌کنیم. در حال حاضر اگر هیچ اقدامی برای ورود به دنیای آنلاین انجام نداده‌اید کسب و کار سنتی شما با ریسک بالایی مواجه است. با برنامه ریزی صحیح و مشاوره میتوانید بهترین راه برای ورود به بازار آنلاین را پیدا کنید.

۰۹۱۲۶۸۷۱۶۰۰

در دسترس شما از ساعت ۹ الی ۱۹

Tehran/Iran

Email: parmoonweb@gmail.com

آیا مایل هستید در نتایج اول موتور جستجوی گوگل دیده شوید؟