web Graphic
design

طراحی بنر، اسلایدر وصفحات لندینگ پیج

پکیج گرافیکی همه کاره برای وب سایت شما… طراحی بنر، اسلایدر، صفحات لندینگ پیج و ایمیل مارگتینگ به منظور جذابیت هرچه بیشتر وب سایت شما. یک لندینگ پیج جذاب با ارائه گرافیکی محصولات، ارتباطات فعال بازاریابی با استفاده از دیزاین گرافیکی صفحات ایمیل مارکتینگ، بنر ها و اسلایدر‌های زیبا که به جذابیت سایت شما کمک شایانی می کند…

ما چه کاری انجام می دهیم.

اتود های اولیه

بعد از انتخاب ایده مناسب اتودهای اولیه را آماده می کنیم. در این مرحله برای شما چیدمان ساده ایی به شکل خطی ارسال می گردد.

ایده پردازی

پپس از آنالیز خواسته های شما و تحقیقاتی که انجام داده ایم سناریو هایی برای ایده پردازی آماده می کنیم و از بین آنها آنچه که مناسب تر باشد را دنبال می کنیم.

یک جلسه حضوری یا اینترنتی

در این جلسه خط مشی کلی وب سایت شما مشخص خواهد شد و ما طبق توضیحات دریافتی بررسی ها و تحقیقات لازم را برای طراحی رابط کاربری سایت انجام می دهیم

تحویل پروژه

در مرحله پایانی فایل های psd کل پروژه برای شما ارسال می شود تا بتوانید به بهترین شکل براط اجرای سایت از آن استفاده کنید. نحوه ارسال با شما هماهنگ می شود.

اجرای طرح نهایی برای نسخه موبایل

در این مرحله رابط کاربری شما برای تناسب موبایل بهینه سازی می شود تا سایت را بدون مشکل در سایت هم ببینید.

طراحی نهایی

پس از اجرای اتود اولیه و دریافت نظرات شما اجرای نهایی صفحات را انجام می دهیم. در پس از پایان مرحله شما سایت نهایی خود را به صورت گرافیکی خواهید دید.

Landing Page
هر سایتی برای زیباتر دیده شدن نیاز به جلوه‌های بصری زیادی دارد. برای پروموت محصولات و خدمات، کمپین‌های تبلیغاتی و ارتباطاتی نظیر ایمیل مارکتینگ و دیگر ابزارهای بازاریابی دیجیتال نیاز به طراحی عناصر گرافیکی می‌باشد. عناصری مانند بنر و اسلایدر، صفحه ایمیل مارکتینگ و صفحات فرود. اکنون ما همه این موارد را برای شما آماده می‌کنیم.
mohamad ali zakeri
محمد علی ذاکری
بنیانگذار پرمون وب
Landing Page
طراحی صفحه ایمیل مارکتینگ
طراحی بنر و اسلایدر
رابط کاربری سایت

برای مشاوره یا سفارش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن لطفا فرم زیر با پر کنید. در اسرع وقت با شما تماس میگیریم.

۰۹۱۲۶۸۷۱۶۰۰

در دسترس شما از ساعت ۹ الی ۱۹

Tehran/Iran

Email: info@parmoonweb.com