سئو فروشگاه اینترنتی و سئو سایت

سئو سایت | مراحل سفارش | شیوه قیمت گذاری

برای رسیدن به صفحه اول گوگل آماده هستی؟

سئو

سئو فروشگاه اینترنتی و سئو سایت چیست؟

سئو یعنی بهینه سازی سایت برای موتور‌های جستجو و به مجموعه روش‌هایی گفته می‌شود که که متخصص سئو به واسطه این روش‌ها موضوع سایت شما برای خزنده‌های موتور‌های جستجو مثل گوگل مفهوم می‌کند. یک متخصص سئو تکنیک‌هایی بکار می‌برد که سایت شما نزد موتور‌های جستجو محبوبیت پیدا کند و به مرور به صفحات اول گوگل نزدیک شوید. 

چرا باید روی سئو سایت و سئو فروشگاه اینترنتی سرمایه گذاری کنیم؟

در جواب باید بگوییم که اگر صفحات سایت شما در صفحه اول گوگل نباشند انگار که شما کسب و کار اینترنتی ندارید. تفاوت تعداد بازدید کنندگان سایت وقتی در صفحه اول باشید با تعداد بازدید کنندگان در صفحه دوم بسیار تفاوت دارند. اگر رتبه لینک‌ سایت شما رتبه اول یک موضوع باشد نزدیک به ۳ برابر لینک سوم بازدید کننده دارید. بنابراین سئو یک روش اورگانیک بازاریابی دیجیتال می‌باشد. انواع شیوه‌های تبلیغات به محض پایان بودجه دیگر بازدید‌کننده‌ایی برای شما نمی‌آورند. اما سئو همیشه برای شما بازدید‌کننده می‌آورد. ورودی‌های سئو را می‌توان بهترین بازدید‌کننده سایت برشمرد، زیرا بدنبال خدمات شما بوده که در موتور‌های جستجو سرچ کرده و به سایت شما وارد شده‌است. سرمایه‌گذاری در بهینه سازی سایت برای موتور‌های جستجو باعث جذب مخاطب فراوان به صورت طولانی مدت می‌باشد و ما همیشه توصیه می‌کنیم اولین سرمایه‌گذاری خود را پس از اتمام طراحی سایت در سئو انجام دهید.

سئو فروشگاه اینترنتی

سئو فروشگاه اینترنتی

از کجا شروع کنم؟

مراحل سئو سایت و سئو فروشگاه اینترنتی

Group 17

سئو تکنیکال

سایت یا فروشگاه اینترنتی را از لحاظ آیتم‌های فنی مثل سرعت، هاست، دامنه و ... مورد بازبینی قرار می‌دهیم.

Group 13 Copy

بررسی کلمات کلیدی

در این مرحله کلمات کلیدی و شاخص کسب و کار شما مشخص می شود.

Group 11 Copy

تعیین استراتژی سئو فروشگاه اینترنتی

پس از تحلیل کلمات کلیدی و تحلیل رقبا، قرارداد بسته می شود

content icon new

سئو داخلی و سئو خارجی

شروع عملیات سئو داخلی و سئو خارجی

Group 20

آنالیز و گزارش

به صورت ماهانه گزارشی از عملکرد و افزایش رتبه لینک ها تقدیم می شود

Group 21

ورود به صفحه اول

در مرحله آخر شما به صفحه اول گوگل رسید‌ه اید. تبریک می‌گوییم!

سئو سایت چند مرحله دارد؟

سئو تکنیکال

در اولین قدم از سئو سایت یا سئو فروشگاه اینترنتی به سئو تکنیکال می پردازیم. در سئو تکنیکال موارد فنی سایت مورد بررسی قرار می گیرند و چنانچه مشکلی کشف شود برای رفع آن اقدام می شود. مهمترین آیتم های مورد بررسی، دامنه سایت، وضعیت ریدایرکت ها، هاست، سرعت سایت، فایل ربوت Robots.txt، ریدایرکت های داخلی سایت، وضعیت سرچ کنسول و ارور ها، اعتبار دامنه و صفحات و … هستند.

سئو داخلی

در مرحله سئو داخلی به بهینه سازی صفحات سایت شامل محتوای سایت، لینک سازی داخلی، بهینه سازی تگ ها، کلمات کلیدی، استراتژی استفاده از کلمات کلیدی، استراتژی تولید محتوای وبلاگ، تولید محتوای مقالات بر اساس کلمات کلیدی، سئو دسته بندی محصولات، سئو دسته بندی نوشته ها، سئو صفحه اول سایت، سئو صفحات درباره ما و تماس با ما، و … می پردازیم.

سئو خارجی

سئو خارجی سایت یکی از مهمترین و تاثیر گذارترین مراحل سئو می باشد. سئو خارجی سایت به زبان ساده کسب اعتبار از دامنه ها و سایت های دیگر است. از سایت های با اعتبار بالا به سایت شما لینک می دهیم و اعتبار دامنه و البته جایگاه کلمات کلیدی سایت شما را ارتقا می دهیم. لینک سازی خارجی در کنار همه مزیت هایش مخاطرات زیادی دارد که اگر توسط متخصص صورت نپذیرد موجب جریمه سایت توسط گوگل می شود.

خوشحالیم که با سایت های مختلفی به صفحه اول گوگل رفته ایم...

پروژه های سئو

قیمت سئو سایت

بودجه و هزینه سئو سایت

سئو سایت به دو روش مرسوم قیمت گذاری می شود. پرمون وب آماده همکاری به هر دو روش ذکر شده می باشد.

محاسبه هزینه سئو به صورت ماهانه

در این روش هزینه سئو بر اساس یک قیمت ثابت ماهانه توافقی محاسبه می گردد. این که چند ماه لازم است تا پروژه سئو سایت شما به نتیجه دلخواه برسد بستگی مستقیم به موضوع کاری شما، میزان رقابت و پارامتر های دیگر دارد. قیمت نهایی هزینه سئو پس از بررسی کسب و کار شما، تعداد کلمات کلیدی که برای رقابت سئو سفارش میدهید، تعداد مقالات ماهانه، بودجه لینک سازی خارجی + دریافتی ثابت توافق شده ماهانه مشخص می شود. 

محاسبه هزینه سئو به بر اساس تعداد کلمات کلیدی

در این روش قیمت سئو بر اساس تعداد کلمات کلیدی توافقی مشخص می شود. به این صورت که برای ارتقا چند کلمه تاثیر گذار در کسب و کار شما همه هزینه ها که شامل بودجه تولید مقالات داخلی، بودجه لینک سازی خارجی مثل رپورتاژ و … + دستمزد سئو محاسبه و جمع می شود و در نهایت قیمت کلی سئو این کلمات را فارغ از زمان در بر می گیرد. هر چه میزان سختی کلمات بیشتر باشد هزینه سئو این کلمات نیز بیشتر می شود.

۰۹۱۲۶۸۷۱۶۰۰

در دسترس شما از ساعت ۹ الی ۱۹

Tehran/Iran

Email: info@parmoonweb.com

سوالات پر تکرار درباره سئو سایت

سعی شده است تا سوالات کلیدی و مهمی را بصورت آماده اینجا پاسخ دهیم تا در وقت شما صرفه جویی شود.

خیلی راحت و خلاصه به بهینه سازی محتوای سایت برای موتورهای جستجو سئو می گویند. فعالیت های سئو باعث می شود لینک شما در صفحه اول گوگل دیده شود و شانس بیشتری نسبت به دیگران داشته باشید تا سایت شما دیده شود.

اگر سایت شما سئو نداشته باشد عملا شانس بسیار پایینی برای جذب مخاطب اورگانیک به سایتتان دارید و اگر سایت یا فروشگاه اینترنتی شما مخاطب نداشته باشد عملا فروش نخواهید داشت.

گوگل ادورز به هیچ وجه جایگزین سئو نیست. ادورز فقط راهی کوتاه مدت برای جذب مخاطب بیشتر می باشد. همچنین برای روزهایی که رتبه خوبی در سئو ندارید میتوانید به عنوان یک فعالیت کوتاه مدت از ادورز استفاده کنید. اما سئو بصورت دائمی و بلند مدت شما را در رتبه های خوب قرار می دهد.

زمان هم مثل هزینه ارتباط مستقیم با رقبا دارد ولی به صورت اجمالی از کمترین رقابت تا بیشترین آنها حدود 3 تا 12 ماه زمان لازم است.

اگر موضوع رقابتی باشد ممکن است پس از دست کشیدن شما از سئو جایگاه خوب شما توسط رقبایی که همچنان بهینه سازی را ادامه داده اند از دست برود. اما اگر موضوع رقابتی نباشد تا مدت زیادی می توانید بدون هزینه در همان جایگاه بمانید.

مقالات سئو