سئو سایت | مراحل سفارش | شیوه قیمت گذاری

سئو سایت به صرفه‌ترین راه موفقیت شما

با قرار گرفتن در صفحه اول گوگل میتوانید هر آنچه از موفقیت در فروش اینترنتی را شنیده اید ببینید!

Hero Home page new

سئو چیست؟ اصلا چرا باید روی سئو سرمایه گذاری کنم؟

سئو یعنی بهینه سازی سایت برای موتور‌های جستجو و به مجموعه روش‌هایی گفته می‌شود که که متخصص سئو به واسطه این روش‌ها موضوع سایت شما برای خزنده‌های موتور‌های جستجو مثل گوگل مفهوم می‌کند. یک متخصص سئو تکنیک‌هایی بکار می‌برد که سایت شما نزد موتور‌های جستجو محبوبیت پیدا کند و به مرور به صفحات اول گوگل نزدیک شوید. 

سوال مهم اینجاست که چرا باید روی سئو سرمایه‌گذاری کنم!؟

در جواب باید بگوییم که اگر صفحات سایت شما در صفحه اول گوگل نباشند انگار که شما کسب و کار اینترنتی ندارید. تفاوت تعداد بازدید کنندگان سایت وقتی در صفحه اول باشید با تعداد بازدید کنندگان در صفحه دوم بسیار تفاوت دارند. اگر رتبه لینک‌ سایت شما رتبه اول یک موضوع باشد نزدیک به ۳ برابر لینک سوم بازدید کننده دارید. بنابراین سئو یک روش اورگانیک بازاریابی دیجیتال می‌باشد. انواع شیوه‌های تبلیغات به محض پایان بودجه دیگر بازدید‌کننده‌ایی برای شما نمی‌آورند. اما سئو همیشه برای شما بازدید‌کننده می‌آورد. ورودی‌های سئو را می‌توان بهترین بازدید‌کننده سایت برشمرد، زیرا بدنبال خدمات شما بوده که در موتور‌های جستجو سرچ کرده و به سایت شما وارد شده‌است. سرمایه‌گذاری در بهینه سازی سایت برای موتور‌های جستجو باعث جذب مخاطب فراوان به صورت طولانی مدت می‌باشد و ما همیشه توصیه می‌کنیم اولین سرمایه‌گذاری خود را پس از اتمام طراحی سایت در سئو انجام دهید.

سئو فروشگاه اینترنتی - یو آی نت

از کجا شروع کنم؟

مهمترین قسمت ماجرای سئو از مشورت با شما شروع میشود!

بررسی مطالبات شما از سئو، شناخت الویت های کسب و کار شما و بعد از آن

حالا رسیدیم به مراحل اجرایی

مراحل کار یک پروژه سئو:

Group 11 Copy

تعیین استراتژی سئو و قرارداد

پس از تحلیل کلمات کلیدی و تحلیل رقبا، قرارداد بسته می شود

Group 13 Copy

بررسی کلمات کلیدی

در این مرحله کلمات کلیدی و شاخص کسب و کار شما مشخص می شود.

Group 17

بررسی سئوی سایت

در مرحله اول سطح کیفی سایت شما را از لحاظ اصول سئو بررسی می کنیم

Group 21

طعم دلنیشن صفحه اول

شما اکنون در صفحه اول گوگل قرار دارید. از آن لذت ببرید...

Group 20

آنالیز و گزارش

به صورت ماهانه گزارشی از عملکرد و افزایش رتبه لینک ها تقدیم می شود

content icon new

شروع عملیات اجرایی

شروع عملیات بهینه سازی (سئو) سایت و اجرای روش های اصولی

سئو سایت یا تبلیغات گوگل ادورز؟

بهینه سازی سایت برای موتور‌های جستجو مجموعه روش‌هایی است که در طول زمانی نامشخص آرام و آهسته شما را به صفحه اول گوگل می‌رساند. بهینه سازی سایت باعث می‌شود شما در جایگاه مناسبی قرار گیرید که با هزینه‌های بسیار کمتر از دیگر روش‌های تبلیغاتی بازدید کننده جذب کنید. اما باید برای به ثمر رسیدن نتیجه صبر زیادی داشته باشید. 
در مقابل گوگل ادورز یک روش تبلیغاتی و پرداخت کلیکی می‌باشد. یعنی به گوگل می‌گویید که من نمی‌خواهم صبر کنم و همین روز اول می‌خواهم در صفحه اول یا دوم ظاهر شوم. شما کمپین ادورز خود را شارژ می‌کنید و تا موقعی که حاضر باشید برای هر کلمه کلیدی رقمی را پرداخت کنید لینک شما در صفحه اول با پسوند تبلیغات نمایش داده می‌شود.

حالا کدامیک را انتخاب کنم؟

بهینه ترین روش از لحاظ کسب نتیجه (نه از لحاظ هزینه) این است که شما از روزی کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کردید در قدم اول سئو سایت را به یک متخصص سئو بسپارید تا این پرسه زمان بر شروع شود. در حین انجام پروسه بهینه سازی که نسبت به رقابت کلمات کلیدی بین ۴ تا شاید ۱۲ ماه به جایگاه مطلوب می‌رسند از تبلیغات گوگل ادورز استفاده کنید تا بتوانید از گوگل ورودی بگیرید.

البته ادورز برای موارد رقابتی هم کارایی بسیار مهمی دارد و شما می‌توانید با مشورت کارشناسان دیجیتال مارکتینگ یو آی نت از مزیت‌های زیاد این شیوه استفاده کنید.

لینک یک کلمه کلیدی

باطری ماشین سنگین | رایا مارکت

یو آی نت

در دست اجرا

سئوی فروشگاه اینترنتی رایا مارکت

حدور 40 کلمه اصلی در صفحه اول حدود 100 کلمه فرعی در صفحات اول تا سوم

همکنون دوستان زیادی کسب کرده ایم

پروژه های سئو

سوالات پر تکرار سئو

سعی شده است تا سوالات کلیدی و مهمی را بصورت آماده اینجا پاسخ دهیم تا در وقت شما صرفه جویی شود.

خیلی راحت و خلاصه به بهینه سازی محتوای سایت برای موتورهای جستجو سئو می گویند. فعالیت های سئو باعث می شود لینک شما در صفحه اول گوگل دیده شود و شانس بیشتری نسبت به دیگران داشته باشید تا سایت شما دیده شود.

اگر سایت شما سئو نداشته باشد عملا شانس بسیار پایینی برای جذب مخاطب اورگانیک به سایتتان دارید و اگر سایت یا فروشگاه اینترنتی شما مخاطب نداشته باشد عملا فروش نخواهید داشت.

گوگل ادورز به هیچ وجه جایگزین سئو نیست. ادورز فقط راهی کوتاه مدت برای جذب مخاطب بیشتر می باشد. همچنین برای روزهایی که رتبه خوبی در سئو ندارید میتوانید به عنوان یک فعالیت کوتاه مدت از ادورز استفاده کنید. اما سئو بصورت دائمی و بلند مدت شما را در رتبه های خوب قرار می دهد.

زمان هم مثل هزینه ارتباط مستقیم با رقبا دارد ولی به صورت اجمالی از کمترین رقابت تا بیشترین آنها حدود 3 تا 12 ماه زمان لازم است.

اگر موضوع رقابتی باشد ممکن است پس از دست کشیدن شما از سئو جایگاه خوب شما توسط رقبایی که همچنان بهینه سازی را ادامه داده اند از دست برود. اما اگر موضوع رقابتی نباشد تا مدت زیادی می توانید بدون هزینه در همان جایگاه بمانید.

مقالات سئو

برای مشاوره سئو با ما تماس بگیرید...

02191303064

در دسترس شما از ساعت ۹ الی ۱۹

Tehran/Iran

Email: info@uinet.ir

Oval
Fill 1
Oval Copy

آیا دنبال راهکارهای افزایش فروش هستید؟

راهکارهای دیجیتال مارکتینگ آماده ارائه به شما هستند

CTA Home page New