درباره من

محمد-علی-ذاکری-بنیانگذار-uinet

Mohamad Ali Zakeri

CEO | Founder

۱۳۸۳ : شروع فعالیت حرفه ایی به عنوان طراح گرفیک
۱۳۸۸: راه اندازی مجله ماندگار (اولین مجله تبلیغاتی صنف ساعت ایران)
۱۳۹۱: کارشناس تبلیغات برندهای دلونگی و فلر ایران
۱۳۹۵: مدیر تبلیغات شرکت آریا زمان و مدیریت تبلیغاتی برندهای ساعت
Aigner, Escada, Earnshaw, coinwatch, Avi8, Dufa, James Maccabi
1398: مدیر دیجیتال مارکتینگ و توسعه سایت رایا مارکت
۱۳۹۹: همزمان با مدیریت سایت رایا مارکت راه اندازی استارت آپ یو آی نت

من محمد علی ذاکری هستم، بنیانگذار پرمون وب، پس از سالها تحصیل و مطالعه و تجربه گرانبها از حدود ۱۷ سال تلاش و تحصیل در زمینه های مختلف دیزاین و تبلیغات تصمیم به راه اندازی استودیو پرمون وب گرفتم.

سال‌ها زیادی با روش‌های دیزاین و تبلیغات کسب و کارها را تحت تاثیر قرار دادم. از ارائه کمپین‌های تبلیغاتی تا برگزاری سمینار. حالا با آنلاین شدن همه امور زندگی از سال ۱۳۹۸ تصمیم گرفتم به به شیوه جدیدی به کسب و کارها کمک کنم.

اکنون پرمون وب آماده است تا به رونق کسب و کار شما کمک کند. در دنیای امروز روش‌های آنلاین بیشتر از هر روش دیگری به کسب و کار شما کمک می‌کند. هر کسب و کاری که دارید تفاوتی ندارد. با ارائه کسب و کار خود در فضای آنلاین و استفاده از روش‌های صحیح پاسخ بسیار بهتری دریافت خواهید کرد.

خدمات پرمون وب

طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی | سئو سایت و فروشگاه اینترنتی | ارائه راهکارهای دیجیتال مارکتینگ | مشاوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی.

ما معتقدیم بهترین راهکار برای جلوگیری از اتلاف سرمایه و زمان مشاوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی می‌باشد. به منظور درخواست مشاوره کسب و کار می‌توانید در صفحه تماس با ما درخواست خود را ارسال نمایید.

با شرایط جدیدی که در پایان سال ۱۳۹۸ و آغاز سال ۱۳۹۹ شکل گرفت همه ما به لزوم داشتن کسب و کار آنلاین پی بردیم… هرچقدر که کسب و کارهای آفلاین ضرر کردند، کسب و کارهای آنلاین رونق گرفتند. اگر قبلا کسب و کار آنلاین که آپشن بود امروز یک ضرورت است… اگر چنین تصمیمی دارید پرمون وب می تواند در تمامی این مراحل در کنار شما باشد.