8 About Business Consulting Company Logo

هدف از تشکیل پرمون وب

استودیو پرمون وب در سال ۱۳۹۸ و با هدف کمک به کسب و کارهای اینترنتی تاسیس گردید. هدف ما واضح است. پرمون وب فرش قرمز ورود شما به کسب و کارهای اینترنتی می‌باشد. اگر قصد راه اندازی فروشگاه اینترنتی محصولات خود را دارید و یا اگر یک فروشگاه اینترنتی دارید و به دنبال توسعه آن می‌باشید و می‌خواهید سهم بیشتری از فروش بازار را به خود اختصاص دهید پرمون وب آماده همکاری با شما می‌باشد.

خدمات پرمون وب

1

ارائه راهکارهای دیجیتال مارکتینگ

ارائه انواع راهکارهای تبلیغاتی دیجیتال به منظور افزایش فروش اینترنتی

2

طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی محصولات و خدمات به همراه همه امکانات فروش و بازاریابی دیجیتال

3

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت برای شرکت ها و معرفی کالا یا خدمات در قالب سایت شرکتی

4

سئو سایت

ارتقا بازدید سایت از روش سئو و رسید به صفحه اول گوگل | رسید به سه لینک برتر و تلاش برای کسب رتبه اول

mohamad ali zakeri

نمایی نزدیک تر...

من محمد علی ذاکری هستم. موسس پرمون وب. پس از سال ها تلاش در حوزه تبلیغات و برندینگ و تدوین کمپین های آفلاین و آنلاین تصمیم به راه اندازی پرمون وب گرفتم. مهمترین ماموریت ما در پرمون وب کمک به راه اندازی کسب و کارهای آنلاین یا ارتقا آنها می باشد. حوزه فعالیت ما در زمینه طراحی فروشگاه اینترنتی، طراحی سایت شرکتی، سئو سایت و ارائه راهکارهای تبلیغات و برندیگ دیجیتال با استفاده از ابزارهای مرسوم دیجیتال مارکتینگ می باشد. یکی از مهمترین تفاوت هایی که سعی در ایجاد آن داشته ایم استفاده از خلاقیت در تبلیغات دیجیتال بوده است. امید داریم با تلاش مستمر بتوانیم بهترین خدمات را در زمینه دیجیتال مارکتینگ به شما عزیزان ارائه کنیم.

تونل زمان پرمون وب

سال ۱۳۹۱

کارشناس تبلیغات برند لوازم خانگی دلونگی و فلر

از سال ۱۳۹۱ کارشناس تبلیغات برند دلونگی و برند فلر بودم و به مدت ۴ سال انواع کمپین های تبلیغاتی آفلاین را طراحی و اجرا کردیم.

DeLonghi Activation Stand new v3 1200x800.jpg
سال ۱۳۹۵

مدیر تبلیغات برند های ساعت مچی

از سال ۱۳۹۵ مدیر برند های ساعت مچی ارنشا، ای وی ایت، کیج واچ و... در ایران بودم.

81 97oP48LL. AC UL1500
سال ۱۳۹۸

مدیر دیجیتال مارکتینگ

در سال ۱۳۹۸ مدیر دیجیتال مارکتینگ فروشگاه اینترنتی رایا مارکت بودم و در ادامه مشاور چند فروشگاه اینترنتی دیگر.

668a9c98e50c73eb9c194babe41fe4098b3773e0
۱۳۹۹

تاسیس پرمون وب

در سال ۱۳۹۹ پرمون وب را راه اندازی کردم. هدف از تاسیس پرمون وب ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی و سئو سایت بود که خوشبختانه با استقبال خوبی روبرو شد. همکنون به عنوان مشاور و مجری بیش از ۱۰ سایت هستیم. سایت های زیادی را طراحی کرده ایم و به دنبال گسترش خدمات طراحی و افزایش راه کارهای فروش اینترنتی برای مشتریان هستیم.

آیا آماده اتخاذ مهمترین تصمیم برای کسب و کارت هستی؟

در پایان سال ۱۳۹۸ و شروع سال ۱۳۹۹ که بیماری کرونا جولان می داد و امیدهای عموم جامعه به کمترین حد خود رسیده بود من همه مثل همه افراد جامعه با بیم و امید می جنگیدم. بیم و ناامیدی وجود عمیقی داشت اما آن روی زندگی که امید بود به کمکم آمد. تصمیم گرفتم که اگر آینده ایی هست برای آن آماده شوم. از این رو تصمیم مهمی برای کسب و کارم گرفتم و آن تصمیم به تاسیس پرمون وب منتهی شد. اکنون پرمون وب با اعتباری که به وسیله اعتماد مشتریان به دست آورد توانست به بلوغ برسد و نقطه اتکا یک تیم شود.

اکنون نوبت شما است. اگر مایل هستید کسب و کار اینترنتی خود را تاسیس کنید، اگر کسب و کار آفلاینی دارید و می خواهید شعبه آنلاین کسب و کارتان را افتتاح کنید روی کلید مورد نظر کلیک کنید.