Look beautiful

2951
درباره ما
طراحی رابط کاربری اپلیکیشن
رابط کاربری اپلیکیشن
icon 1 1

تامین نیازهای گرافیکی سایت و اپلیکیشن

طراحی بنر، اسلایدر، صفحه فرود، صفحه ایمیل مارکتینگ، پست اینستاگرام

icon3

طراحی وبسایت

طراحی فروشگاه آنلاین و سایت‌های شرکتی

icon2

طراحی رابط کاربری

طراحی رابط کاربری وب سایت و اپلیکیشن

icon4

پشتیبانی فنی

شامل سایت های طراحی شده توسط پرمون وب به مدت ۴۵ روز رایگان و طرح های سالانه

درباره پرمون وب

درباره پرمون وب آنچه که در تصور ما می‌گذرد، دیزاین یک رابط کاربری زیبا، یک تجربه کاربری آسان و کارا، طراحی یک وبسایت جذاب، طراحی اسلایدرهای متنوع و زیبا، طراحی برای نشان دادن محصولات شما به زیباترین حالت است… سالها تجربه دیزاین در صفحه آرایی و حالا طراحی صفحات تعاملی در بستر دیجیتال… علم زیبا شناسی همان علمی است که مبنای همه هنرهای بصری است که امروز ما آن را به صفحات سایت، اپلیکیشن، طراحی بنرهای معرفی محصول و … آورده ایم.

از گذشته تا کنون

قبل از پرمون وب هم افتخارات زیادی کسب کرده ایم. افتخار همکاری با تعداد زیادی از کسب و کارهای کوچک و بزرگ. از ۳ سال همکاری با برندهای دلونگی و فلر، ۳ سال همکاری با برندهای بین المللی در حوزه ساعت مچی و مدیریت وبمستری و بازاریابی دیجیتال فروشگاه اینترنتی رایا مارکت، اکنون پرمون وب خانه ما است. برای همیشه… و از حالا تمام تلاش هایمان با این برند ثبت و ارائه می شود.

درباره من

محمد-علی-ذاکری-بنیانگذار-uinet

Mohamad Ali Zakeri

CEO | Founder

۱۳۸۳ : شروع فعالیت حرفه ایی به عنوان طراح گرفیک
۱۳۸۸: راه اندازی مجله ماندگار (اولین مجله تبلیغاتی صنف ساعت ایران)
۱۳۹۱: کارشناس تبلیغات برندهای دلونگی و فلر ایران
۱۳۹۵: مدیر تبلیغات شرکت آریا زمان و مدیریت تبلیغاتی برندهای ساعت
Aigner, Escada, Earnshaw, coinwatch, Avi8, Dufa, James Maccabi
1398: مدیر دیجیتال مارکتینگ و توسعه سایت رایا مارکت
۱۳۹۹: همزمان با مدیریت سایت رایا مارکت راه اندازی استارت آپ یو آی نت

من محمد علی ذاکری هستم، بنیانگذار پرمون وب، پس از سالها تحصیل و مطالعه و تجربه گرانبها از حدود ۱۷ سال کار در زمینه های مختلف دیزاین و تبلیغات تصمیم به راه اندازی این استارت آپ گرفتم.  این روزها که تمامی ما بیشتر وقت خود در دنیای اینترنت می گذرانیم طبیعتا با وب سایت های زیادی روبرو می شویم. من به عنوان یک مخاطب به سایت های زیادی مراجعه میکردم. در این میان انگشت شمار سایت های ایرانی را می دیدم که بستر مناسبی داشتند، اما سایت ها و اپلیکیشن های بسیار زیادی را می دیدم که زیبایی بصری را به هیچ وجه تجربه نکردند. اپلیکیشن های گاها معروفی مثل اپلیکیشن های پرداخت که هزینه های چند صد میلیونی می کنند… سایت ها و اپلیکیشن هایی در حوزه های مختلف زندگی که هیچ کدام تجربه کاربر محور و زیبایی بصری را برای مخاطب خود در نظر نمی گیرند. همه این عوامل من را به این امر واداشت که استارت آپی با محوریت جذابیت بصری و تجربه کاربری برپا کنم.

اکنون ماموریت این استارت آپ به صورت واضح طراحی رابط کاربری سایت و اپلیکیشن ،طراحی سایت های شرکتی و فروشگاه اینترنتی و همچنین طراحی نیازهای گرافیکی سایت و اپلکیشن مثل انواع بنر و اسلایدر، طراحی صفحات فرود،و ایمیل مارکتینگ و طراحی پست‌های اینستاگرام می باشد. در آینده ایی نزدیک برای تکمیل سطوح مختلف نیازهای سایت ها و اپلیکیشن ها سطوح جدیدی را برنامه ریزی و اضافه می کنیم و در نهایت رضایت شما عزیزان را بیشتر جلب کنیم.

البته ماموریت ما در اینجا به پایان نمی رسد. ما می توانیم برای رشد صحیح استارت آپ شما در کنارتان بمانیم و با ارائه مشاوره و مطالعه رقبا و بازار به صورت مرتب به شما مشاوره دهیم و یا مدیریت دیجیتال مارکتینک کسب و کار شما را بعهده بگیریم و در رونق کسب و کارتان کمکی شایان و در خور انجام دهیم.

با شرایط جدیدی که در پایان سال ۱۳۹۸ و آغاز سال ۱۳۹۹ شکل گرفت همه ما به لزوم داشتن کسب و کار آنلاین پی بردیم… هرچقدر که کسب و کارهای آفلاین ضرر کردند، کسب و کارهای آنلاین رونق گرفتند. اگر قبلا کسب و کار آنلاین که آپشن بود امروز یک ضرورت است… اگر چنین تصمیمی دارید پرمون وب می تواند در تمامی این مراحل در کنار شما باشد.

۰۲۱۹۱۳۰۳۰۶۴