interface
design

طراحی رابط کاربری

ما چه کاری انجام می دهیم.

اتود های اولیه

بعد از انتخاب ایده مناسب اتودهای اولیه را آماده می کنیم. در این مرحله برای شما چیدمان ساده ایی به شکل خطی ارسال می گردد.

ایده پردازی

پپس از آنالیز خواسته های شما و تحقیقاتی که انجام داده ایم سناریو هایی برای ایده پردازی آماده می کنیم و از بین آنها آنچه که مناسب تر باشد را دنبال می کنیم.

یک جلسه حضوری یا اینترنتی

در این جلسه خط مشی کلی وب سایت شما مشخص خواهد شد و ما طبق توضیحات دریافتی بررسی ها و تحقیقات لازم را برای طراحی رابط کاربری سایت انجام می دهیم

تحویل پروژه

در مرحله پایانی فایل های psd کل پروژه برای شما ارسال می شود تا بتوانید به بهترین شکل براط اجرای سایت از آن استفاده کنید. نحوه ارسال با شما هماهنگ می شود.

اجرای طرح نهایی برای نسخه موبایل

در این مرحله رابط کاربری شما برای تناسب موبایل بهینه سازی می شود تا سایت را بدون مشکل در سایت هم ببینید.

طراحی نهایی

پس از اجرای اتود اولیه و دریافت نظرات شما اجرای نهایی صفحات را انجام می دهیم. در پس از پایان مرحله شما سایت نهایی خود را به صورت گرافیکی خواهید دید.

رابط کاربری سایت طرح نقره ایی
اصولی ترین حالت طراحی یک سایت یا اپلیکیشن طراحی اینترفیس آن می باشد. شما با طراحی گرافیکی یک سایت قبل از طراحی سایت پوسته گرافیکی آن را دیده اید و همه شخصی سازی های لازم را روی آن انجام داده ایید. در ضمن یک طرح حرفه ایی دریافت کرده اید که مشکلات اولیه خیلی از سایت ها یا اپلیکیشن ها را ندارد و بسیار زیبا و جذاب می باشد.
mohamad ali zakeri
محمد علی ذاکری
بنیانگذار پرمون وب
split screen ui designs 37 1
رابط کاربری سایت uinet
یو آی نت طراحی رابط کاربری
طراحی رابط کاربری سایت

برای مشاوره یا سفارش طراحی رابط کاربری سایت یا اپلیکیشن لطفا فرم زیر با پر کنید. در اسرع وقت با شما تماس میگیریم.

۰۹۱۲۶۸۷۱۶۰۰

در دسترس شما از ساعت ۹ الی ۱۹

Tehran/Iran

Email: info@parmoonweb.com