طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی راه ورود شما به دنیای آنلاین می باشد. کافی است رویای خود را تصویر کنید و گام های اصولی را بردارید تا به رویای خود برسید. یکی از اساسی ترین اقدامات برای طراحی فروشگاه اینترنتی راه اندازی یک فروشگاه تمام عیار می باشد. سایت ها سیستم های مدیریت محتوای متفاوتی دارند که ما بر اساس ویژگی های بسیار زیاد وردپرس این سیستم مدیریت محتوا را انتخاب کردیم. جالب است بدانید که حدود ۳۰٪ از سایت‌های فزوشگاهی جهان با سیستم مدیریت محتوای وردپرس طراحی شده اند. قدرت سیستم مدیریت محتوای وردپرس در سئو زبان زد می باشد. افزونه های بسیار متنوع اجازه پیاده سازی همه ایده ها را می دهند. در ضمن شما در اداره فروشگاه اینترنتی از استقلال کامل برخوردار هستید و پس از طراحی از لحاظ فنی هیچ وابستگی به پرمون وب نخواهید داشت. اکنون ما می توانیم سایت های فروشگاهی متنوعی را همراه با استراتژی مناسب کسب و کار شما پیاده سازی کنیم و به توسعه کاری شما کمک کنیم.

Web design2
Web design

طراحی سایت فروشگاهی به صورت ریسپانسیو برای دسکتاپ، موبایل و تبلت.

سرعت

طراحی سایت فروشگاهی با لود سریع

یک کاربر حرفه‌ایی انتظار دارد که سرعت لود سایت سایت فروشگاهی که باز می‌کند حداکثر در حدود ۳ ثانیه باشد. ما این تضمین را برای شما انجام می‌دهیم که از مراحل انتخاب سرور مناسب تا کاملترین طراحی فروشگاه آنلاین کلیه موارد بهینه سازی درست انجام گردد.

16 Services Law firm Services Img 1
Services Law firm Services Img 2
Services Law firm Services Img 3

train station renovation (2016-2017)

مراحل طراحی سایت فروشگاهی

دریافت اطلاعات

 

یک جلسه حضوری یا آنلاین برای اشتراک گذاری داده ها و اطلاعات، مشورت در خصوص کسب و کار شما، بررسی مسیر و شناخت اجمالی از کسب و کار شما

بررسی کسب و کار

 

ما اطلاعات شما را مورد بررسی قرار می‌دهیم تا بهترین آنالیز را از مسیر کسب و کار شما داشته باشیم.

امضا قرارداد

 

پس از بررسی، موارد مالی بررسی و قرارد آماده و پس از بررسی طرفین امضا و نهایی می‌گردد.

تحلیل و پیاده سازی داده‌ها

پس از امضای قرارداد همه داده ها بررسی مجدد شده و مرحله طراحی فروشگاه آنلاین آغاز می‌گردد.

طراحی فروشگاه اینترنتی

در این مرحله طراحی سایت فروشگاهی آغاز و بر اساس خواسته های مشتری تمامی موارد و خواسته های توافق شده اجرا می‌گردد.

ورود محتوای فروشگاه اینترنتی

پس از طراحی اولیه سایت فورشگاهی محتوای محصولات یا خدمات شما وارد سایت می شود.

تست نهایی Ui & UX

پس از اتمام طراحی ساتی فروشگاهی متعهد هستیم سایت شما را سئو مقدماتی (بخشی از لینک سازی داخلی) کنیم تا سایت فروشگاهی شما در مسیر معرفی به موتورهای جستجو روندی مناسب تری پیدا کند.

سئو مقدماتی

پس از اتمام طراحی ساتی فروشگاهی متعهد هستیم سایت شما را سئو مقدماتی (بخشی از لینک سازی داخلی) کنیم تا سایت فروشگاهی شما در مسیر معرفی به موتورهای جستجو روندی مناسب تری پیدا کند.

ورود به دروازه بازار آنلاین ایران

همکنون شما میتوانید با تعیین استراتژی های گوناگون وارد دنیای فروشگاه آنلاین، ارائه خدمات و محصولات شوید. همچنین در صورت رضایت شما میتوانیم خدمات دیجیتال مارکتینگ سایت شما را هم مدیریت کنیم

16 Services Law firm Constauction Managment

امکانات

در کنار رعایت همه استاندارد‌ها ترکیبی از بهترین امکانات را برای سایت های فروشگاهی یا خدماتی در نظر داریم تا بهترین نتایج را از کسب و کارتان بگیرید.

۳ جلسه رایگان کار با پنل مدیریت فروشگاه اینترنتی

برای مدیریت فروشگاه اینترنتی ۳ جلسه آموزشی رایگان بصورت اختصاصی برای شما برگزار می کنیم. همچنین در طول ۳ ماه پشتیبانی بصورت رایگان سوالات شما را پاسخ خواهیم داد. جلسات بیشتر با هزینه توافقی امکان پذیر است.

۳ ماه پشتیبانی رایگان سایت و فروشگاه

فروشگاه اینترنتی شما را از لحاظ فنی ۳ ماه بصورت رایگاه پشتیبانی می کنیم و چنانچه مایل به پشتیبانی بیشتر باشید بصورت ماهانه هزینه ایی بابت پشتیبانی برآورد می شود. پشتیبانی ما بی چون و چرا است… پس روی این موضوع حساب کنید.

ورود ۱۰ عدد محصول به صورت رایگاه به فروشگاه

پس از طراحی سایت فروشگاه آنلاین ۱۰ عدد محصول را به صورت رایگان وارد کرده و برای آنها سئو مقدماتی هم انجام می دهیم. مطالب و تصاویر سایت از شما گرفته می شود. چنانچه ورود محصول بیشتر نیاز داشته باشید با هزینه توافقی صورت می پذیرد.

Services Law firm Design Build Img 3

امکانات شاخص طراحی فروشگاه اینترنتی

Course 1

امکانات کامل فروشگاهی انبارداری

| آمار فروش | انواع تخفیف

Course 2

سرعت لود بالا

سرعت بالای لود صفحات

Course 3

چت آنلاین

امکان گفتگوی آنلاین با مشتریان و پاسخگویی به سوالات آنها

Course 4

امنیت کامل

رعایت کلیه موارد امنیتی سایت

Course 5

انواع درگاه پرداخت

ست کردن انواع درگاه پرداخت بانکی برای پرداخت ها

Course 6

ارائه زیبای محصولات

ارائه زیبای محصولات و طراحی حرفه ایی صفحه اصلی و محصولات

خدمات طراحی سایت شرکتی

سئو مقدماتی رایگان

تعریف انواع دسته بندی مقالات

صفحات داخلی قدرتمند

امکان دانلود کاتالوگ محصولات یا خدمات

صفحه ساز حرفه‌ایی برای طراحی صفحات

تعریف انواع سطوح دسترسی

استفاده از پروتکل امنیتی HTTPS

تعریف انواع سطوح دسترسی برای مدیران

۱ ماه پشتیبانی رایگان

طراحی حرفه ای

تعریف انواع سطوح دسترسی

صفحه مقالات

لود سریع سایت

پنل مدیریت آسان و پر کاربرد

تعریف انواع سطوح دسترسی

آموزش رایگان پنل سایت

امکانات پیشرفته سئو و بهینه سازی

سوالات متداول شما

قطعا یک پیج اینستاگرامی نمی‌تواند جایگاه یک فروشگاه اینترنتی را داشته باشد. در یک فروشگاه اینستاگرامی تعداد زیادی مشتری از شما خرید می‌کنند اما تعداد بیشتری به علت عدم اعتماد از شما خرید نخواهند کرد. شما در سایت امکاناتی بسیار زیادی برای فروش خواهید داشت که در پیج اینستاگرام هرکز تجربه نخواهید کرد. شما در اینستاگرام مشتریان زیادی که از گوگل سرچ می‌آیند را هیچ وقت تجربه نخواهید کرد. اینماد، درگاه مستقیم بانکی، اعتبار غیر قابل قیاس با یک پیج اینستاگرامی و فروش بسیار بیشتر فقط در فروشگاه اینترنتی راه می‌افتد. در ضمن اینستاگرام بنا به دلایل رایجی که همه اطلاع دارند ممکن است روزی از دسترس خارج گردد. اما فروشگاه اینترنتی یک پایگاه و جایگاه دائمی برای شما در دنیای وب می‌باشد.

در مرحله راه اندازی سایت شما باید به صورت سالانه هزینه تمدید دامنه و هاست را بپردازید. همچنین هزینه طراحی سایت را هم در پیش دارید. این موارد کل هزینه‌ایی می‌باشد که برای راه اندازی سایت باید بپردازید، اما برای به نتیجه رساندن سایت مواردی مثل سئو و بازاریابی دیجیتال هستند که در صورت نیاز باید برای آنها هزینه کنید. البته ما پیشنهاد می‌کنیم این هزینه ها را حتما مد نظر قرار دهید چون بدون این موارد به ندرت دیده می‌شوید.

دامنه آدرس سایت شما می‌باشد و هاست فضایی می‌باشد که محتویات سایت شما در آن قرار می‌گیرد. جزء اولین اقدامات خرید هاست و دامنه می‌باشد که uinet در این خصوص مشورت‌های لازم را به شما خواهد داد.

هزینه خرید هاست و دامنه به عهده مشتری می‌ باشد. 

جای نگرانی وجود ندارد. همه پیش بینی‌های لازم صورت گرفته است. کار با پنل فروشگاه اینترنتی آسان می باشد، همچنین ۳ جلسه آموزش رایگان و ۳ ماه پشتیبانی رایگان برای رفع مشکلات در نظر گرفته شده است.

خیر، اگر تدابیر لازم صورت گیرد هیچ مسئله‌ایی امنیت سایت شما را تهدید نخواهد کرد. همچنین باید بدانید که اگر CMS وردپرس اعتبار نداشت سایت شرکت مرسدس بنز و خیلی از کمپانی های بزرگ جهان بر بستر وردپرس بنا نمی‌گشت.

فروشگاه اینترنتی فقط یک ابزار فروش است. دستیابی به فروش زیاد ملزم به استفاده از دانش بازاریابی و دیجیتال مارکتیگ دارد. ابتدای راه با تحقیقات بازاریابی و انتخاب درست کالا و بعد هدف گیری صحیح مشتری با راه های دیجیتال مارکتینگ مسیر مطمئنی را برای دستیابی به فروش بیشتر خواهید داشت. بنابراین ما و همکارانمان هیچ وقت نمی‌توانیم تضمینی برای فروش محصولات شما بدهیم.

حتما پیشنهاد می‌کنیم. در حال حاضر اگر هیچ اقدامی برای ورود به دنیای آنلاین انجام نداده‌اید کسب و کار سنتی شما با ریسک بالایی مواجه است. با برنامه ریزی صحیح و مشاوره میتوانید بهترین راه برای ورود به بازار آنلاین را پیدا کنید.

در دنیای امروز اگر شرکت شما سایت نداشته باشد مثل چراغی خاموش در تاریکی شب است. در دنیای امروز قبل از اخذ شماره تماس از شما، شما در در گوگل جستجو می‌کنند. خدمات شما را می‌بینند و بعد با شما تماس می‌گیرند.

corporate slider 3